کد خبر: 3058

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۲/۱۳ - ۱۲:۳۷

خودکشی زن جوان در ساختمان ریاست جمهوری هندوستان

شرق پرس: به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، این خبر در رسانه های محلی بازتاب یافت و یک مقام پلیس دهلی به ...

 

دیروز یک زن جوان در محوطه کاخ ریاست جمهوری هند دست به خوکشی زد و خود را از پنکه سقفی یک خانه خدمتکاری حلق آویز کرد، چند روز پیش نیز در یک مناظره تلویزیونی در هند، یک تماشاگر به سرعت روی خود بنزین ریخت و خود را آتش زد و به رهبر یک حزب محلی حمله کرد.

شرق پرس: به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، این خبر در رسانه های محلی بازتاب یافت و یک مقام پلیس دهلی به خبرنگاران گفت که این زن ۲۶ ساله به نام ˈسازیاˈ خود را از پنکه سقفی یک خانه خدمتکاری در محوطه کاخ ریاست جمهوری حلق آویز کرده و به زندگی اش خاتمه داده است.

به گفته پلیس، این خانه خدمتکاری به پدر این زن واگذار شده بود.

مقام پلیس افزود که اعضای خانواده سازیا وی را حوالی ساعت ۵ و ۳۰ دقیقه به وقت محلی در حالیکه حلق آویز بوده مشاهده کرده اند.

به گفته این مقام رسمی، این زن جوان به بیمارستان برده شد ولی پیش از رسیدن به مرکز درمانی فوت کرده بود.

سازیا هیچ یادداشتی را برای تشریح علت خودکشی خود برجای نگذاشته است.

پلیس دهلی تاکنون در مورد علت این خودکشی اظهارنظر نکرده است.

هفته گذشته نیز در یک مناظره تلویزیونی در هند میان چند نامزد انتخابات پارلمانی در این کشور یکی از تماشاگران پس از آتش زدن خود، به یک مقام سیاسی حمله و او را قربانی آتش خود کرد.  
این مناظره تلویزیونی روز دوشنبه در پارکی در شهر سلطان پور در شمال شرق هند برگزار شد که طی آن، یک تماشاگر به سرعت روی خود بنزین ریخت و خود را آتش زد و به رهبر یک حزب محلی حمله کرد.

به گفته پلیس، فرد مهاجم ۹۵ درصد و مقام سیاسی ۷۵ درصد دچار سوختگی شدند.

برخی منابع روان شناسی و کارشناسان آمار خودکشی زنان در جهان را ۱۵در هر۱۰۰ هزار نفر اعلام کرده اند که به گفته آنان این رقم در هندوستان ۱۴۸در هر ۱۰۰ هزار نفر گزارش شده است.

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو