کد خبر: 4496

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۳/۲۷ - ۱۳:۰۰

خودزنی مرد افغانی پس از قتل همسر ایرانی

شرق پرس: صبح روز گذشته زنگ تلفن همراه قاضي ويژه قتل عمد در حالي به صدا در آمد که وي مشغول بررسي صحنه ...

 

 

مرد ۴۷ ساله پس از کشتن همسرش، اقدام به خودزنی کرد که هم اکنون در بیمارستان با مرگ دست و پنجه نرم می کند.

شرق پرس: صبح روز گذشته زنگ تلفن همراه قاضی ویژه قتل عمد در حالی به صدا در آمد که وی مشغول بررسی صحنه یک جنایت دیگر بود. مأموران پاسگاه انتظامی سلطان آباد از آن سوی خط، «قاضی سیدجواد حسینی» را در جریان قتل زنی در نزدیکی روستای کورده قرار دادند.

دقایقی بعد مقام قضایی به همراه پزشک قانونی، کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی و عوامل بررسی صحنه جرم، عازم منزل محل جنایت شدند. جسد مربوط به زنی ۳۶ ساله بود که آثار کبودی و ضربات متعدد با جسم سخت بر سر و صورت وی مشهود بود و خون زیادی نیز در کف اتاق ریخته شده بود.

بررسی های اولیه قاضی ویژه قتل عمد بیانگر آن بود که زن ایرانی به دست شوهر افغانی خود کشته شده است.

 پسر ۱۵ ساله مقتول در این باره به مقام قضایی گفت: شب گذشته پدر و مادرم با هم مشاجره کردند که پدرم از من خواست خواهر ۹ ساله ام را با خودم به داخل خودروی پراید ببرم و داخل خودرو بخوابیم. صبح که آمدم در حالی با صحنه مرگ مادرم مواجه شدم که پدرم دست های خود را نیز بریده و خون زیادی روی زمین ریخته بود. با کمک همسایگان پدرم را با مینی بوس به مرکز درمانی چناران بردیم ولی آن ها قبول نکردند و به ناچار او را به بیمارستان طالقانی مشهد بردند.

گزارش خراسان حاکی است: تحقیقات مأموران که با دستورات قاضی حسینی ادامه داشت، مشخص کرد که حال متهم به قتل وخیم است و او همچنان با مرگ دست و پنجه نرم می کند. همچنین ادامه تحقیقات کارآگاهان که با نظارت مستقیم مقام قضایی همراه بود نشان داد که این مرد به خاطر سوءظن به همسرش اقدام به قتل او کرده است.

 

/انتهای خبر

 

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو