کد خبر: 436

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۱۱/۱۶ - ۶:۵۲

خلیلی: اثری از ۲۰ دامدار مفقود شده در برف نیست

  به گزارش شرق پرس مهدی خلیلی امروز در گفت‌وگو با  فارس درباره آخرین وضعیت دامداران مفقود شده در برف غرب مازندران گفت: ...

 

 

سخنگوی جهادکشاورزی مازندران درباره آخرین وضعیت دامدران مفقود شده در غرب مازندران گفت: به دلیل بارش شدید برف خبری از دامداران مفقود شده در برف نیست.

 

به گزارش شرق پرس مهدی خلیلی امروز در گفت‌وگو با  فارس درباره آخرین وضعیت دامداران مفقود شده در برف غرب مازندران گفت: تاکنون نتوانستیم خبری از دامداران مفقود شده در غرب مازندران به دست آوریم.

وی بیان داشت: نیروهای سازمان جهادکشاورزی مازندران به همراه چند دامدار با بالگرد به نقاطی که احتمال حضور دامداران وجود داشت اعزام شدند که به دلیل شدت برف زیادی آثاری از این افراد در منطقه نبود.

سخنگوی سازمان جهادکشاورزی مازندران درباره میزان خسارت‌های بخش کشاورزی گفت: به دلیل پنهان بودن بسیاری از درختان در زیر برف امکان دقیق اعلام خسارت وجود ندارد.

وی بیان داشت: بعد از فروکش کردن بحران کارشناسان جهادکشاورزی در محل حضور می‌یابند و خسارت‌های دقیق این بخش پس از تهیه مستندات اعلام می‌شود.

به گزارش فارس، در روز دوم بحران خانواده قنبری دامداری چالوسی با یک‌هزار راس مفقود شد و در روز سوم بحران نیز اعلام شد که ۲۰ دامدار به همراه خانواده‌شان و دام‌ها در منطقه چالوس مفقود شدند که تاکنون خبری از این افراد در دست نیست.

 

/انتهای خبر

 

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو