کد خبر: 20321

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۱۳:۰۷

مدیر عامل شرکت گاز مازندران:

خط لوله گاز دامغان-کیاسر- ساری هفته دولت سال آینده بهره برداری می شود/در سال ۹۵ هیچ گونه افزایش تعرفه گاز نداشتیم

محمداسماعیل ابراهیم زاده مدیر عامل شرکت گاز مازندران با اعلام این خبر که خط 42 اینچ انتقال گاز در هفته دولت سال 96 صددرصد به بهره برداری خواهد رسید عنوان داشت: در این راه نه مشکل مالی داریم و نه زیست محیطی و تمام مجوزها دریافت شده است.

به گزارش خبرنگار تیتر ۳، مدیر عامل شرکت گاز مازندران صبح امروز در نشست خبری در جمع اصحاب رسانه باتبریک فرارسیدن ایام الله دهه فجر، افزود: وفاداری مردم به امام و رهبری همچنین باور داشتن اهداف انقلاب و شهدا توسط مردم رمز ماندگاری انقلاب است. مردم نشان دادند هرجا که نیاز بود، حضور پیدا کردند.

 

 

وی عنوان کرد: امروزه فرهنگ حسینی و عاشورایی باعث شد انقلاب اسلامی علی رغم تمام سنگ اندازی ها تداوم یابد. این انقلاب اسلامی امانتی در دست ماست که باید از آن مراقبت و محافظت کنیم. قطعا مردم با حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان خواهند داد که تا پای جان برای ایران ایستاده اند.

 

 

ابراهیم زاده رمز استمرار و حفاظت از انقلاب را تنها  با توجه و کوشش در کار و اخلاق آراسته به اخلاق پیامبر دانست و عنوان داشت: این مردم استحقاق خدمت رسانی را دارند ما نیز در شرکت گاز این خدمت رسانی را بر خود واجب دانسته و وظیفه دینی خود می دانیم.

 

 

مدیر عامل شرکت گاز مازندران  با در برنامه قرار گرفتن گازرسانی به روستاهای بالای ۲۰ خانوار تا پایان سال ۹۷، گفت: از ۸۰۰ روستای در انتظار گاز رسانی ، تا پایان سال ۹۴، ۱۰۰ روستا مجهز به خدمات گازرسانی شدند که اینک با جدیت در برنامه ریزی صورت گرفته و پیشی گرفتن از برنامه مدنظر ، ۴۰۰ روستا در دستور کار این شرکت  قرار دارد که صددرصد تا پایان سال ۹۵ بیش از ۷۱ روستای دیگر متصل به شبکه گازی خواهند شد، که از این تعداد ۳۱ روستا در دهه فجر امسال به شبکه گاز استان متصل شده اند.

 

ابراهیم‌زاده  افزود: پروژه‌های اداری سلمانشهر، چمستان، شیرگاه و مجتمع ورزشی شرکت گاز استان در دهه فجر بهره‌برداری شده است.

 

 

وی در پاسخ به سوالی درخصوص تضمین گازرسانی از طریق خط ۴۲ اینچ دامغان-کیاسر-ساری ، گفت: در این خصوص هیچ مشکل مالی و محیط زیستی نداریم و خوشبختانه استاندار ، معاونت عمرانی استانداری ، منابع طبیعی استان در این رابطه همه تدابیر را اتخاذ کردند و کلیه مجوزها دریافت گردید و این قول صددرصد توسط مسئولین وجود دارد تا هفته دولت سال آینده این خط به بهره برداری برسد تا مردم مازندران در زمستان سال آینده مشکل قطعی یا افت فشار گاز نداشته باشند.

 

 

 

ابراهیم زاده با جهادی خواندن کارو تلاش در شرکت گاز مازندران بیان داشت: ما در سال جاری تعداد مشترکان را به یک میلیون و دویست و پنجاه  هزار مشترک افزایش داده ایم که این میزان آن هم در شرایطی که خداکثر زمان انتظار دریافت گاز ۴۸ ساعت خواهد بود، قابل توجه است.

 

 

 

مدیرعامل شرکت گاز مازندران با اعلام عبور از خط بحران قطعی گاز در مازندران افزود: خوشبختانه با همدلی و همکاری خوب مردم و همچنین تدبیر در قطع گاز صنایع و جایگاههای CNG و برخی از صنایع استانهای گلستان و شرق گیلان با وجود برودت سرمای شدید در هفته گذشته ما هیچگونه قطعی گاز در استان نداشتیم و باتوجه به تعهد کتبی  صنایع استان  به شرکت گاز در جایگزینی سوخت دوم ، این همکاریف صرفه جویی گازی  معادل ۲۰ میلیون مترمکعب در عرض ۲۴ ساعت برای کشور داشته است.

 

وی با اعلام این نکته که این شرکت ۱۵۱ میلیارد تومان از مردم و واحدهای صنعتی طلبکار است، افزود: ۷۰ درصد بدهکاران شرکت را مشترکان خانگی تشکیل می‌دهند که این بدهی به انضمام پرداخت یارانه از طریق شرکت ملی گاز  شرایط خدمت رسانی را برای ما دشوار میکند و تازمانی که مردم بدهی خود را پرداخت نکنند امکان خدمت رسانی بیشتر و سریعتر  در حوزه افزایش خطوط گازی ، ممکن نیست.

 

 

ابراهیم زاده درخصوص افزایش تعرفه گاز گفت: شرکت گاز هیچگونه افزایش تعرفه گازی نداشته است.  یک سری مصوبات، شورای اقتصاد دارد که به نام شرکت گاز تمام می شود.

 

 

 

 

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو