کد خبر: 29330

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱:۰۸

خسارت هایی جبران ناپذیری که برادران پیروانی بر تیم های ملی وارد کردند

اختصاصی تیتر 3 » اگر از هر فرد دانایی در زمینه فوتبال بپرسیم تیمی که 2 بر صفر از حریفش پیش از و در عرض 10 دقیقه 4 گل می خورد ! مقصر کیست؟، قطعا یک پاسخ خواهید شنید! سرمربی !

اختصاصی تیتر ۳ » اگر از هر فرد دانایی در زمینه فوتبال بپرسیم تیمی که ۲ بر صفر از حریفش پیش از و در عرض ۱۰ دقیقه ۴ گل می خورد ! مقصر کیست؟، قطعا یک پاسخ خواهید شنید! سرمربی !

 

بله تیم ملی فوتبال جوانان ایران در حالی که ۲ بر صفر از زامبیا جلو بود در عرض ۱۰ دقیقه ۴ تا گل خورد و ۴ بر ۲ بازی را واگذار کرد !

این دسته گلی است که امیرحسین پیروانی سرمربی تیم ملی جوانان به آب داد !

جالب اینجاست که بدانید در سال ۲۰۱۰ هم هدایت تیم ملی فوتبال زیر ۲۳ سال ایران به برادران پیروانی و شخص غلام پیروانی داده شد. تیم زیر ۲۳ سال ایران در بازی های آسیایی ۲۰۱۰  هم توفیقی نداشت و پس از ۳ برد متوالی با بازیکنانی چون مهدی رحمتی و سید جلال حسینی و کریم انصاری فرد که در تیم ملی بزرگسالان هم بازی می کردند، در مرحله مقدماتی و شکست مالزی و عمان در مراحل حذفی، در نیمه نهایی مغلوب ژاپن شد و در بازی رده بندی هم بازی ۳-۱ برده را ۴-۳ به کره جنوبی باخت و به مدال برنز هم نرسید.

 

این نتایج عجیب و ضعیف کاملا بیانگر عدم توانایی فنی و کیفی یک مربی جهت هدایت تیم است.

باید از مسئولین فدراسیون فوتبال بپرسیم که بر چه مبنایی، هدایت تیم های ملی فوتبال در مقاطع حساس را به این افراد ناکارآمد می دهید؟

برادران پیروانی در فوتبال چه جایگاهی دارند؟

غلام پیروانی با تیم فجر شهید سپاسی شیراز چه کرد؟ او همیشه یک مربی ضعیف بوده و تیمش همواره برای فرار از سقوط می جنگیده !

حالا برادر وی را به کار گماشتید؟! با چه کارنامه ای؟

امیرحسین پیروانی وقتی در تلویزیون به کارشناسی بازی های فوتبال می پردازد، مربیان و آنالیزور ها نمی دانند باید بخندند یا گریه کنند!

خسارتی که این پیروانی ها به تیم های ملی فوتبال وارد کردند بدون شک جبران ناپذیر است و به فدراسیون فوتبال پیشنهاد می شود که هدایت تیم های ملی را خصوصا در سنین پایین تر، به دست افراد با تجربه و کارآمد بسپارد نه افراد نالایق، چرا که در این مقطع سنی بازیکنان بیشتر از همیشه به مربی نیاز دارند و مربی باید در کار خودش حرفه ای، مجرب و توانمند باشد.

 

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو