کد خبر: 4086

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۳/۱۴ - ۱۶:۲۹

خسارت به واحدهای مسکونی بهشهر/ یک نفر غرق شد/ آتش سوزی پمپ بنزین دولتی بر اثر رعد و برق

  مسئول روابط عمومی آتش نشانی بهشهر گفت: به جز خسارت های فراوانی که به منازل وارد شد، یکی از شهروندان در زیر ...
بارش شدید بهشهر

 

بارش شدید بهشهر

 

مسئول روابط عمومی آتش نشانی بهشهر گفت: به جز خسارت های فراوانی که به منازل وارد شد، یکی از شهروندان در زیر زمین منزلش دچار غرق شدگی شد که با حضور به موقع نیروهای آتش نشانی به بیمارستان انتقال یافت.وی ادامه داد: همچنین آتش سوزی پمپ بنزین دولتی بهشهر که بر اثر رعد و برق رخ داد در مدت زمان کوتاهی مهار شد.

 

به گزارش شرق پرس, بارش شدید باران و تگرگ موجب جاری شدن سیلاب در شهر بهشهر و وارد شدن خسارت به بخش های مختلف از جمله اماکن مسکونی شده است.

ببارش شدید که از ظهر چهارشنبه باریدن گرفت در مدت زمان کمتر از یک ساعت سبب جاری شدن روان آب در حجم و شدت زیاد در خیابان های بهشهر شد که تخریب دیوارهای تعدادی منزل و مغازه و همچنین ایجاد خسارت به خودروها و زیرساخت های عمومی را در پی داشت.

بیشترین حجم خسارت در منطقه ˈ فراش محله ˈ رخ داد که بر اساس برآوردها دستکم به ۲۰۰ واحد مسکونی در این منطقه خسارت وارد شد.

منطقه فراش محله سال ۹۱ نیز بر اثر جاری شدن سیل خسارت زیادی دیده و قرار بود اقداماتی برای خارج کردن این منطقه از آسیب رسانی سیل صورت گیرد ولی از آن زمان تاکنون اقدام موثری انجام نشده است.

مسوول روابط عمومی اداره آتش نشانی بهشهر در مورد خسارت های احتمالی این سیل گفت: به دلیل جاری شدن سیلاب در ساعات میانی روز ، خسارت هایی که می توانست ابعاد گسترده تری داشته باشد مهار شد.

محمود مومنی افزود: به جز خسارت های فراوانی که به منازل وارد شد، یکی از شهروندان در زیر زمین منزلش دچار غرق شدگی شد که با حضور به موقع نیروهای آتش نشانی به بیمارستان انتقال یافت.

وی ادامه داد: همچنین آتش سوزی پمپ بنزین دولتی بهشهر که بر اثر رعد و برق رخ داد در مدت زمان کوتاهی مهار شد.

به گزارش ایرنا, بارش باران در بهشهر همچنان ادامه داد و به دلیل گستردگی مناطق درگیر سیلاب ، امداد رسانی با کندی در حال انجام است.

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو