کد خبر: 14459

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۹/۰۳ - ۱۳:۵۹

دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا

خدمات و مجاهدت‌های مخلصانه‌ شهیدان طوسی فراموش نشدنی است

تیتر 3: سرلشکر سیدیحیی صفوی دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا در  پیامی درگذشت حاج محمدعلی قاسمی طوسی پدر شهیدان سردار محمدحسن، محمدحسین و ...

تیتر ۳: سرلشکر سیدیحیی صفوی دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا در  پیامی درگذشت حاج محمدعلی قاسمی طوسی پدر شهیدان سردار محمدحسن، محمدحسین و محمدابراهیم را تسلیت گفت.

در این پیام آمده است: خبر در گذشت مرحوم حاج محمدعلی قاسمی طوسی واصل و موجب تألم خاطر شد. زهی سعادت آن مرحوم مغفور که عمری را با پارسایی و عشق و خدمتگزاری صادقانه به اهل بیت “س” خصوصاً حضرت اباعبدالله الحسین “ع” سپری کرد و عاقبت جهان فانی را وانهاد و با عشق دیدار حضرت حق به دیار باقی شتافت.

اینجانب سال‌ها مجاهدت و تلاش خستگی‌ناپذیر آن پدر فداکار را در راه قرآن و عترت پیامبر اعظم (ص) و در دوران دفاع مقدس و نیز تربیت فرزندانی مجاهد و انقلابی همچون شهیدان سردار محمد حسن، محمدحسین و محمد ابراهیم که خدمات و مجاهدت‌های مخلصانه‌ای در آوردگاه انسان‌ساز دفاع مقدس و سنگرهای حساس دوران دفاع مقدس از خود نشان داده‌اند را ارج می نهم.

با قلبی آکنده از اندوه، از آستان اقدس ربوبی برای آن فقید سعید، علو درجات و هم نشینی با حضرت اباعبدالله الحسین، صالحین و صدیقین و فرزندان شهیدش و برای شما، خانواده و سایر بازماندگان سوگوار، پاداش صابرین توأم با سلامت و سعادت مسئلت می‌‌کنم./سپاه نیوز

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو