کد خبر: 9774

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۷/۱۳ - ۰:۳۹

محمود فکری :

خدا را شکر می توانیم غذای نذری بگیریم و گشنه نمانیم

تیتر 3 » محمود فکری سرمربی نساجی مازندران پستی در کانالش منتشر کرد که نشان می دهد حسابی از دست مدیرعامل فعلی تیم - مهدی ابراهیمی - ناراحت است.

محمود فکری

به گزارش تیتر ۳ او با بیان مجدد بحث هایی که در کانالش مطرح کرده بود اعلام کرد: امروز مدیرعامل ما یک شاهکار دیگر رو کرد و دسته گل جدید به آب داد و ناهار و شام کادر فنی و بازیکنانی را که در خوابگاه حضور داشتند، قطع کرد. ایشان یک راهکار جدید به مدیریت معرفی کرد. من واقعاً به ایشان تبریک می گویم. ایشان یک مدیریت نوین را به فوتبال ایران معرفی کرد. فکر می کنم جهان باید مدیریت مدیرعامل نساجی را الگو قرار دهد.

کاپیتان سابق استقلال ادامه داد: خدا را شکر در شب های محرم قرار داریم و شبها می توانیم بعد از عزاداری در دسته جات و تکایا غذای نذری بگیریم و گرسنه نمانیم و بتوانیم فردای آن روز برای همین تیم فعالیت کنیم.

وی ادامه داد: متأسفانه در نساجی شرایطی وجود دارد که هیچ کس با ما یار نیست. نه مدیرعامل با ماست نه مدیر فنی و نه قائم مقام. فکر می کنم دل های این افراد جای دیگری است.

سرمربی نساجی مازندران در پایان صحبت هایش خطاب به هواداران تیم گفت: تنها امیدمان به هواداران پرشور نساجی است. در روزهایی که هیچکس از تیم حمایت نمی کند به امید انها بازی می کنیم و امیدواریم آنها حمایت شان را از ما بیشتر کنند تا به کمک هم به اعتلای نام نساجی کمک کنیم.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو