کد خبر: 12752

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۱۸ - ۱۵:۵۲

مرکز مازندران آبستن سخنرانی های افشاگرایانه می شود:

حوادث کوی ۲۲ بهمن ساری بهانه ای در دست مدیران شهری و نمایندگان دولت تدبیر و امید در مازندران/ من نبودم من نبودم های مسئولین

عدم وجود روشنایی در کوی 22 بهمن ساری و پایین آمدن دید راننده عامل تصادف منجر به فوت یک بانوی 40 ساله ساکن همین خیابان اعلام می شود..

اختصاصی تیتر ۳/خدیجه غزانی: عدم وجود روشنایی در کوی ۲۲ بهمن ساری و پایین آمدن دید راننده عامل تصادف منجر به فوت یک بانوی ۴۰ ساله ساکن همین خیابان اعلام می شود.. این خبر تجمع اعتراض امیز مردم ساکن این کوی قدیمی را ساکت نمی کند و منتظر پاسخ و رسیدگی بیشتر مسئولین می شوند.. 

این خبر بلافاصله در خروجی رسانه های استانی قرار می گیرد.. احمد حسین زادگان با مسئولان قضایی، امنیتی، انتظامی و اجرایی شهرستان ساری تشکیل جلسه می دهد و کمیته‌ای متشکل از نمایندگان دستگاه‌ها اجرایی راه و شهرسازی، شهرداری و با حضور پلیس راهنمایی و رانندگی و دستگاه قضا زیر نظر معاونت فرمانداری ساری را مامور بررسی اتفاقات پیش امده می کند…

از سویی دیگر درفضای مجازی تصاویر حوادث کوی ۲۲ بهمن ساری در میان منتقدان و حامیان مدیریت شهری و دولت تدبیر و امید دست به دست می شود.. هرکدام دیگری را متهم به کاهلی و قصور در اجرای تعهداتشان می کنند..

چند روز پس از این ماجرا، شهردار و شورای شهر ساری با مردم کوی ۲۲ بهمن ساری در حسینیه صاحب الزمان دیدار می کنند و سخنان افشاگرانه عبوری شهردار مرکز استان موجی از کف و سوت را به دنبال دارد  و از جانب دیگر منتقدان عملکرد مدیریت شهری ساری، در صدد تقابل با انتقادات وارده برآمدند.

این تیرگی روابط میان نمایندگان دولت تدبیر و امید در استان و تیم مدیریت شهری ساری، مه غلیطی از تشویش و نگرانی را در میان مردم به وجود می آورد و آنهایی را که بارقه ای از امید به توسعه شهر ساری با وعده وعیدهای فرماندار ساری و شهردار ساری به خود داده بودند را در شوک این دعواهای شفاف فرو برد.

جدای از همه اتفاقات پیش آمده و من نبودم من نبودم های گفته شده، هرگونه شرایط بحرانی پیش آمده در هر جامعه ای نیازمند مدیریت مسئولان درگیر در آن قسمت می باشد به گونه ای که مردم آن جامعه که از بحران پیش آمده دچار آسیب یا خسارت شده اند مجددا درگیر شرایط فرسایشی روحی و روانی بعدی و تنش های مدیریتی نشوند. 

سخنرانی های مدعی افشاگری و نقدهای تقابل گرایانه این چند روز نشان می دهد مرکز استان آبستن سخنرانی های افشاگرانه بسیاری خواهد شد.. مگر آنکه با هدایت روحانیت و نخبگان مسلط بر اوضاع، همچنین گوش جان سپردن مسئولین شهری و دولت تدبیر و امید در استان از شوک وارد شده به چهره مرکز استان و میزان غلظت این دل نگرانی ها کاست و با تشکیل کارگروههای تخصصی سعی در حل این دست مشکلات شود که منجر به تسریع در روند پروژه های عمرانی گردد.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو