کد خبر: 73494

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۲۱:۱۶

با ارسال نامه به وزیر آموزش و پرورش صورت پذیرفت؛

حمایت مجمع نمایندگان مازندران از برنامه های مدیرکل آموزش و پرورش استان

در پی ارائه برنامه 5 ساله مدیرکل آموزش و پرورش در راستای برنامه ششم توسعه به نمایندگان مردم مازندران در مجلس شورای اسلامی، 12 نماینده مردم استان طی نامه ای به وزیر آموزش و پرورش، ضمن اعلام حمایت از برنامه ها خواستار تأمین امکانات و تجهیز مدارس جهت اجرای هر چه بهتر این برنامه شدند.

به گزارش تیتر ۳ به نقل از  اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ رییس مجمع نمایندگان مازندران در این باره گفت: نمایندگان استان باهدف تقویت دستگاه تعلیم و تربیت مازندران به سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش نامه نوشتند و از وی درخواست کردند نسبت به برطرف نمودن کمبودها و تامین امکانات و تجهیزات موردنیاز مدارس استان توجه بیشتری صورت گیرد.

 

حسین نیازآذری با اشاره به گزارش جامع و تحلیلی آموزش و پرورش استان مازندران برای رهیافت های رشد و تعالی دانش آموزان و توانمندسازی فرهنگیان در چارچوب اسناد بالادستی و استفاده از ظرفیت های برنامه ششم توسعه و سند تحول بنیادین آموزش و پرورش خاطرنشان ساخت: نمایندگان دراین نامه از وزیر درخواست داشتند وزارتخانه گام های حمایتی و عملی برای تحقق اسناد بالادستی با تخصیص منابع و مجوزهای لازم بردارد.

 

وی با تصریح اینکه درخواست نمایندگان مستند به گزارش تحلیلی و موضوعی آموزش و پرورش استان به تفکیک برنامه ها، ماموریت ها و معاونت ها بوده است، اظهارداشت: مجمع نمایندگان مازندران آمادگی دارد مسائل کلان استان را در سطح ملی و بصورت تخصصی پیگیری نماید و گزارش دستگاه های اجرایی می تواند دراین زمینه موثر باشد.

 

سید علی قاسمی مدیرکل آموزش و پرورش مازندران نیز با تقدیر و تشکر از حسن توجه نمایندگان محترم مردم مازندران، گفت: این توجه ویژه نمایندگان مازندران جای بسی قدردانی دارد و می تواند به عنوان فرصتی برای هم افزایی و تعامل بین دستگاه های اجرایی و نهاد پارلمان و بهره مندی از ظرفیت های دستگاه قانونگذاری در راستای رفع چالش ها و تحقق برنامه ها قدم های بزرگی برداشته شود.

 

شایان ذکر است در بخشی از این نامه آمده است: «موجب امتنان خواهد بود تمهیدات لازم برای تأمین اعتبارات، تخصیص امکانات و صدور مجوزهای لازم برای اجرای اهداف و برنامه های ذکر شده اتخاذ گردیده و مجمع نمایندگان مازندران را از نتیجه اقدامات صورت گرفته مطلع فرمایید.»

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو