کد خبر: 10005

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۷/۱۴ - ۱۶:۲۹

احمد منفرد

حل مشکل قطعی برق در شهرهای مرکزی مازندران

تیتر 3 » معاون استاندار مازندران با اشاره به برطرف شدن مشکل اجرای عملیات برق‌رسانی به پست آمل ۵ گفت: با احداث این پروژه، مشکل خاموشی‌ برق در شهرهای مرکزی مازندران برطرف می‌شود.

قطعی برق

به گزارش تیتر ۳ احمد منفرد بعدازظهر امروز در جلسه بررسی احداث پست ۶۳ کیلوولتی و خط کابلی داخل شهر آمل اظهار داشت: احداث پست ۶۳ کیلوولتی یا آمل ۵ در داخل محوطه اموربرق این شهرستان برای تامین برق آمل نیاز اساسی برای مردم است.

وی با بیان اینکه اجرای این طرح به دو شکل زمینی و هوایی در دستور کار قرار می‌گیرد که نیاز به تعامل دستگاه‌های خدماتی و شهرداری دارد، افزود: اجرای این پست از مسیر جانبازان این شهر آغاز و به پست خط یک وصل می‌شود.

فرماندار ویژه آمل با اشاره به اینکه اقدام این پروژه از مهمترین اقداماتی است که آمل برای تامین آن نیاز اساسی دارد، تصریح کرد: هدیه برای مردم شهرستان استقرار این پست است اگرچه برای عملیاتی کردن این طرح هماهنگی‌های لازم با دستگاه‌های اجرایی دارد.

منفرد با تاکید براینکه با توجه به گزارش اموربرق پست آمل یک فول بار شده و این امر موجبی بر خاموشی برق در سطح شهر به همراه دارد، عنوان کرد: در اجرای پست آمل پنج این شهرستان به همراه مدیران دستگاه‌های اجرایی آمادگی کامل را دارد تا این پروژه اجرایی شود.

وی با اعلام اینکه اکنون همدلی و وحدت در بین نماینده مجلس با مدیران شهرستان وجود داشته که این سبب استفاده فرصت‌ها شده است، گفت: استفاده از این فرصت‌ها توسعه شهرستان را به همراه خود می‌آورد بنابراین مدیران باید به نحو  شایسته از آن بهره بگیرند.

منفرد با اشاره به اهمیت و اجرای کار دقیق بر طرح‌های امور برق خواستار تعامل مدیران بین‌بخشی با این اداره در اجرای پروژه‌های برق‌رسانی شد و مطرح کرد: با توجه به مشکلات اقتصادی کشور و انقباض مالی اتمام یک پروژه عمرانی کار بسیار بزرگی است.

فرماندار ویژه آمل با تاکید براینکه اکنون برای اجرای پروژه بر‌ق‌رسانی پست آمل ۵ همه چیز مهیا است، بیان کرد: اجرای این پروژه‌ها با محوریت اقتصاد مقاومتی است و استفاده از بخش خصوصی و سرمایه‌گذاران برای تامین برق مستمر و سالم را برای استان و شهرستان به همراه می‌آورد.

آمادگی شهرداری برای صدور پروانه احداث ساختمان پست آمل

شهردار آمل نیز در این جلسه با بیان اینکه شهرداری در اجرای احداث پست برق و صدور پروانه برای تاسیس ساختمان آمل و دیگر حفاری در مسیر اجرای این پروژه اعلام آمادگی می‌کند، اظهار داشت: شهرداری به‌دنبال سنگ‌اندازی اجرای پروژه‌های شهری نیست و برای توسعه شهرستان تعامل لازم را با دیگر دستگاه‌ها دارد.

احمد امیرسلیمانی تصریح کرد: واحد حفاری این سازمان هرگونه تعاملی را با اجرای این طرح اعلام می‌کند و به منظور ایجاد ظرفیت تجاری، اداری و شهری تسهیلاتی ارائه می‌دهد.

وی ادامه داد: شهرداری اجازه تخفیف و یا صدور رایگان پروانه را ندارد زیرا با یکبار ورود در این زمینه مورد مواخذه دفتر بازرسی شهرداری کشور قرار گرفت اما برای صدور پروانه ساخت ساختمان تاسیساتی پست آمل ۵ همکاری می‌کند.

برچسب ها: ,
ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو