کد خبر: 73014

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۶/۲۴ - ۹:۴۴

تیم ملی کامپوند مردان ایران راهی دیدار نهایی شد

حضور کماندار مازنی در فینال مسابقات جهانی جانبازان و معلولین

با برگزاری رقابتهای تیمی تیراندازی با کمان جانبازان و معلولین قهرمانی جهان تیم ملی کشورمان که رمضان بیابانی کماندار خوب مازنی را در ترکیب خود ...

با برگزاری رقابتهای تیمی تیراندازی با کمان جانبازان و معلولین قهرمانی جهان تیم ملی کشورمان که رمضان بیابانی کماندار خوب مازنی را در ترکیب خود دارد با برتری بر دیدارهای خود به فینال این مسابقات راه یافت.

تیم کامپوند مردان ایران با ترکیب هادی نوری،علی سینا منشازاده و رمضان بیابانی با شکست تیم آمریکا در نیمه نهایی موفق شد به فینال راه پیدا کند و برای تصاحب مدال طلا با ایتالیا روبه‌رو خواهد شد.
تیم ملی تیراندازی با کمان جانبازان و معلولین کشورمان در قبل از حضور در نیمه نهایی تیمهای اوکراین و استرالیا را شکست داده بود.
در سومین روز مسابقات، رقابت‌های حذفی در بخش انفرادی آغاز خواهد شد که رمضان بیابانی کماندار مازنی تیم ملی در مرحله یک شانزدهم نهایی به مصاف هادی نوری هموطن خود می رود.

رقابت‌های تیراندزای با کمان قهرمانی معلولان جهان با حضور ۲۴۵ کماندار از ۴۰ کشور جهان از ۲۲ شهریور ماه آغاز و تا ۲۶ شهریور ماه در جریان خواهد بود.
در تیم اعزامی به مسابقات قهرمانی جهان در کشور چین رمضان بیابانی به عنوان کماندار و سعید اصغری گنجی به عنوان مربی بدنساز تیم ملی تیراندازی با کمان جانبازان و معلولین را همراهی میکنند.

 

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو