کد خبر: 1100

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۱۲/۰۷ - ۵:۱۶

حضور پرسپولیس تهران در ساری

  به گزارش شرق پرس، محمد کاظمی در گفت‌وگو با  فارس بیان داشت: تورنمنت چهار جانبه ساری به منظور گرامیداشت سرداران و ده ...

 

رئیس منطقه یک فوتبال مازندران از قطعی شدن حضور تیم پرسپولیس تهران در تورنمنت چهارجانبه ساری خبر داد.

 

به گزارش شرق پرس، محمد کاظمی در گفت‌وگو با  فارس بیان داشت: تورنمنت چهار جانبه ساری به منظور گرامیداشت سرداران و ده هزار و ۴۰۰ شهید استان با حضور چهار تیم خوب فوتبال کشور در ساری برگزار می‌شود.

وی با اشاره به حضور قطعی تیم فوتبال پرسپولیس تهران در این تورنمنت افزود: جواد منافی از مربیان خوب فوتبال پرسپولیس که اهل مازندران است، از امکانات ورزشگاه شهدای ساری و همچنین هتل‌های این شهرستان برای حضور تیم پایتخت در استان بازدید کرد.

رئیس منطقه یک فوتبال مازندران از اردو  یک هفته‌ای تیم فوتبال پرسپولیس تهران در مازندران خبر داد و اظهار داشت: این اردو به مدت یک هفته طی روزهای ۱۷ تا ۲۳ اسفند در دو شهر ساری و قائمشهر برگزار می‌شود.

کاظمی با اشاره به برپایی اردوی پرسپولیس تهران در دو شهر ساری و قائمشهر اذعان داشت: تمرینات آمادگی این تیم در چمن طبیعی ورزشگاه شهدای ساری و همچنین چمن مصنوعی ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر برگزار می‌شود.

رئیس منطقه یک فوتبال مازندران یادآور شد: بازیکنان و عوامل اجرایی تیم پرسپولیس تهران عصر هفدهم اسفند در ساری حضور می‌یابد و غروب ۲۳ اسفند ساری را به مقصد تهران ترک می‌کنند.

وی گفت: چهار بازی تورنمنت چهار جانبه ساری روزهای بیستم و بیست وسوم اسفند در ورزشگاه ۱۵ هزار نفری شهدای ساری برگزار می‌شود.

کاظمی با اشاره به اینکه در این تورنمنت تیم قهرمان نداریم، تصریح کرد: هدف از برگزاری این تورنمنت در ساری یادواره شهدا و یک اقدام فرهنگی از سوی منطقه یک فوتبال استان است.

رئیس منطقه یک فوتبال مازندران با اشاره به حضور تیم نساجی قائمشهر به عنوان دیگر تیم در این تورنمنت ابراز داشت: دو تیم دیگر این تورنمنت از بین یکی از تیم‌های لیگ برتری کشور و یا تیم‌های مازندرانی صنعت ساری، پرسپولیس شمال، خونه به خونه بابل، صدرا نکا و … مشخص می‌شود.

کاظمی گفت: با توجه به اینکه در ۱۹ اسفند تیم صنعت ساری باید در لیگ دسته دوم فوتبال کشور بازی کند احتمال حضور این تیم شاید در این تورنمنت مقدور نباشد.

وی تصریح کرد: در تلاش هستیم تا با کمک غلامرضا بهروان رئیس کمیته مسابقات فدراسیون و همچنین رئیس هیئت فوتبال مازندران حضور تیم صنعت ساری با توجه به میزبانی این تورنمنت با تغییر برنامه این تیم در لیگ فراهم شود.

کاظمی افزود: فراهم کردن میزبانی و برگزاری این تورنمنت و همچنین هزینه‌های این مسابقات به‌ویژه مدت یک هفته اردو پرسپولیس تهران در مازندران برعهده منطقه یک فوتبال استان است.

رئیس منطقه یک فوتبال مازندران در پایان خاطرنشان کرد: با حضور تیم بزرگ پرسپولیس تهران در مازندران دل میلیون‌ها دوستداران و طرفداران این تیم را شاد کرده و کار کوچکی برای دوستداران پرسپولیس تهران در استان انجام داده باشیم.

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو