کد خبر: 4913

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۴/۰۸ - ۵:۱۱

حضور پدر اینترنت جهان در ایران

شرق پرس: ایرنا از سازمان نظام صنفی رایانه ای نوشت:  در نخستین هفته فناوری پارسی زبانان ( Persian ICT Week ) اجلاسی دو ...

 

وینتون سرف معروف به پدر اینترنت جهان، برای حضور در اجلاس بین المللی فناوری پارسی زبانان ( Persian ICT Week ) در شهریور ماه به ایران می‎آید.

شرق پرس: ایرنا از سازمان نظام صنفی رایانه ای نوشت:  در نخستین هفته فناوری پارسی زبانان ( Persian ICT Week ) اجلاسی دو روزه با همین نام و با موضوع کلی “اینترنت، پیشران توسعه اقتصادی” برپا می‎شود.

این اجلاس روزهای هشتم و نهم شهریور ماه (۳۰ و ۳۱ اوت ۲۰۱۴) در محل سالن اجلاس سران تهران با حضور نمایندگان و وزرای کشورهای منطقه و مقامات دولتی و خصوصی برگزار می‎شود.

این همایش با همکاری سازمان نظام صنفی رایانه‎ای کشور و اتحادیه فناوری اطلاعات و ارتباطات عرب (اجمع) برگزار می شود.

علاوه براین ˈفادی شهادهˈ (FadiChehade) مدیرعامل شرکت اینترنتی (آیکان) در این همایش سخنرانی خواهد کرد.

قرار است در هفته فناوری پارسی زبانان نخستین اجلاس مجمع راهبری اینترنت پارسی زبانان و نخستین برنامه چالش فناورانه (Innovation Challenge) برپا شود.

چالش فناورانه، رقابتی است که در آن صاحبان ایده های جذاب در زمبنه فناوری اطلاعات و ارتباطات، به ارایه ایده خود می پردازندو در نهایت، به انتخاب و هزینه برگزارکنندگان، ایده های برتر، حمایت مالی می شوند.

براساس این گزارش نمایشگاه تخصصی فناوری اطلاعات و ارتباطات نیز در هفته فناوری پارسی زبانان در محل سالن اجلاس سران برپا می‎شود.

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو