کد خبر: 457

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۱۱/۱۶ - ۱۳:۴۳

حضور وزرای راه و نیرو در مازندران

          ،  به گزارش شرق پرس ربیع فلاح جلودار، استاندار مازندران كه از نخستين ساعات بارش برف در منطقه غرب استان مستقرمي باشد، پي گيري ها و مكاتبات فراواني با مسوولان ارشد كشور داشت تا با بسيج همه امكانات، امدادرساني و خدمات دهي ...

 

در پی بارش کم سابقه برف در غرب استان مازندران وبحرانی شدن اوضاع در آن مناطق، همه مسوولان استانی و کشوری برای رفع مشکلات مردم وعادی سازی شرایط در تلاش هستند.  

         
،  به گزارش شرق پرس
ربیع فلاح جلودار، استاندار مازندران که از نخستین ساعات بارش برف در منطقه غرب استان مستقرمی باشد، پی گیری ها و مکاتبات فراوانی با مسوولان ارشد کشور داشت تا با بسیج همه امکانات، امدادرسانی و خدمات دهی به مردم را سرعت بخشد.   

   
پس از این پی گیری ها، رییس جمهور دستور ویژه ای برای رسیدگی سریع به وضعیت مردم غرب مازندران و حضوروزرای نیرو و راه و شهرسازی در این مناطق صادر کرد.

              
بدنبال همین موضوع، چیت چیان و آخوندی، وزرای نیرو و راه و شهرسازی عازم استان مازندران هستند تا ضمن بازدید از مناطق برف زده و بررسی آخرین وضعیت آنها، تصمیمات لازم رادر راستای بهبود شرایط اتخاذ نمایند.

گفتنی است وزرای نیرو و راه و شهرسازی به همراه استاندار مازندران بازدید خود را از شهرستان چالوس آغاز می کنند و تا رامسرادامه خواهند داد.

آریا

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو