کد خبر: 6093

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۴/۰۸ - ۱۲:۵۹

حضور رئیس هیات استان در سمینار جهانی چین تایپه

به گزارش تیتر 3، نایب رئیس هیات تیراندازی با کمان مازندران از حضور حسین فرهادی رئیس هیات استان در سمینار جهانی کشور چین تایپه خبر ...

به گزارش تیتر ۳، نایب رئیس هیات تیراندازی با کمان مازندران از حضور حسین فرهادی رئیس هیات استان در سمینار جهانی کشور چین تایپه خبر داد.

81428069-6144136

خدیجه غزانی نایب رئیس هیات تیراندازی با کمان استان مازندران اظهار داشت: حسین فرهادی رئیس هیات مازندران به عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران در سمینار جهانی این رشته در کشور چین تایپه شرکت کرده است.
خدیجه غزانی با بیان اینکه در ماههای اخیر رشد و توسعه ورزش تیراندازی با کمان سرعت یافته است،گفت: در راستای پشتوانه سازی ،استعدادیابی در رده های پایه را در دستور کار هیات قرارداده ایم .
وی در ادامه افزود: با دستور ویژه رئیس هیات تیراندازی با کمان مازندران برای توسعه سریعتر است دسته در قسمت بانوان  مقرر شد زیر ساختها و امکانات این رشته همسان با آقایان  در بخش بانوان نیز در اختیارشان قرار بگیرد.
نایب رئیس هیات تیراندازی با کمان مازندران تصریح کرد: در سالهای اخیر عدم در اختیار داشتن یک مکان اختصاصی برای فعالیت ورزشکاران  این رشته باعث عدم توسعه مناسب تیراندازی با کمان شده است.
غزانی خاطر نشان کرد:با عنایت حبیب حسین زادگان مدیرکل محترم ورزش و جوانان مازندران زمینی در جاده جویبار جنب استخر شهید مطهری در اختیار هیات تیراندازی با کمان استان قرار گرفته شده که با تلاشهای شبانه روزی فرهادی رئیس هیات استان بزودی نخستین آکادمی تیراندازی با کمان با عنوان شهدای مدافع حرم مازندران به بهره برداری خواهد رسید.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو