کد خبر: 2298

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۱/۲۳ - ۱۲:۰۰

حسینی: دولت یارانه های داده شده برخی مسئولین را پس بگیرد

شرق پرس: سید شریف حسینی در گفتگو با مهر با اشاره به ایجاد کمپین ها و اعلام رسانه ای برخی مشاغل و مسئولان ...

 

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: دولت باید یارانه ای که تا به امروز به برخی مسئولان و صاحب مشاغل که این روزها اعلام کرده اند از دریافت یارانه انصراف می دهند را یک جا از آنها پس بگیرد.

شرق پرس: سید شریف حسینی در گفتگو با مهر با اشاره به ایجاد کمپین ها و اعلام رسانه ای برخی مشاغل و مسئولان بابت انصراف از دریافت رایانه نقدی اظهار کرد: این کار در نگاه اول کار درخورشان و شایسته تقدیر است که برخی مسئولان دولتی و برخی مشاغل پردرآمد از دریافت یارانه نقدی انصراف داده اند ولی وقتی دریافتی این افراد را نگاه می کنیم اصولا دریافت یارانه تا این زمان از سوی آنها باعث تعجب است.

وی افزود: دریافتی برخی مسئولان و افرادی که این روزها با هیجان خاصی از انصراف از دریافت یارانه نقدی حرف می زنند و این حرکت خود را در بوق و کرنا کرده اند بالای ۵۰ میلیون ریال در ماه است در حالیکه اصولا پرداخت یارانه از سوی دولت صرفا برای بهبود معیشت برخی افرادی بود که ممکن است بابت قطع یارانه دچار مشکل شوند.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: این افراد که اکنون حرکت خود در انصراف از یارانه نقدی را نوعی تبلیغ برای برخی از مردم برای انصراف اعلام کرده اند باید پاسخگو باشند که چرا تا به امروز یارانه می گرفتند که اکنون با آب و تاب از انصراف آن حرف می زنند.

حسینی تاکید کرد: دولت باید این افراد را شناسایی و کل یارانه دریافتی آنها از ابتدای آغاز این طرح تا به امروز را از حسابشان کسر کرده و به حساب خزانه واریز کند زیرا دریافت یارانه به هیچ وجه حق این افراد نبود و اکنون نباید بابت انصرافشان به آنها احسنت گفت.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: جالب است کسانی از دریافت یارانه انصراف می دهند که بی شک در چارچوب مقررات جدید هدفمندی یارانه ها، هیچ یارانه ای به آنها تعلق نمی گیرد بنابراین انصرافشان یک تبلیغ منفی علیه آنها محسوب می شود که چرا تا به امروز اصولا یارانه دریافت می کردند.

حسینی تاکید کرد: این روزها مردم در برخوردهایشان به ما می گویند واقعا دولت به فلان فرد که امروز اعلام شده یارانه دریافت می کرد و قصد انصراف از دریافت آن را دارد، یارانه پرداخت می کرد؟ این عین بی عدالتی است که افراد با این حقوق همانند ما افراد عادی و برخی افراد نیازمند یارانه دریافت می کنند.

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو