کد خبر: 28559

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۷:۴۳

مهران مدیری پاچه خوار باز هم به دولت کوبید !

به وعده ها و قول های داده شده عمل کنید تا موجب نا امیدی مردم نشوید.

به گزارش تیتر ۳ » سازنده و مجری برنامه دورهمی در برنامه امشب خود که با موضوع وعده و قول روی آنتن برد خطاب به دولت گفت:

هر فردی که حتی یک رای داد از ما توقع و انتظاری دارد. طی این سه چهار سال گذشته خیلی کارهای خوبی اتفاق افتاد اما  خیلی از وعده ها هم عملی نشد.

وی در ادامه صحبتهای پایانی خود از دولت درخواست کرد در این دوره به وعده ها و قول های داده شده عمل کنید تا موجب نا امیدی مردم نشوید.

لازم به ذکر است مهران مدیری اخیرا در چند برنامه دورهمی انتقاداتی به دولت مطرح کرد، وی حتی تا جایی پیش رفت که به تیم مذاکره کننده دولت روحانی و  شخص جواد ظریف اهانت نمود.

مهران مدیری که یک کارگردان منقضی شده در تاریخ سینمای ایران است، که بزرگان سینما آنرا اصلا سینمایی نمی دانند، خود با پخش چند مجموعه خانگی مردم را تشویق به خریدن آنها در ازای دریافت جایزه کرد. نه سریال هایش سر و ته داشت که هیچکدام به آخر نرسید و نه جایزه ای در کار بود. که نشان میدهد مهران مدیری علاوه بر شیاد بودن در نقش هایش در فیلم ها و سریال های مسخرش، در دنیای واقعی هم شیادی بیش نیست.

حناب آقای مهران مدیری شما خودتان به وعده هایتان عمل کنید اولا سریال های مسخرتان را به سرانجام برسانید و نیمه کاره رها نکنید، دوم، جایزه کسانی که بهشان وعده آپارتمان دادید را بدهید. سوم شما که از سیاست چیزی بلد نیستی بتمرگ سرجات.

برچسب ها: ,
ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو