کد خبر: 7615

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ - ۷:۲۵

مصیبتی دیگر برای سینما

حاج رضایی عضو هیات داوران جشن خانه سینما شد !

نام حاج رضایی در کنار گلی امامی نویسنده، محمد قوچانی روزنامه نگار سیاسی و محیط طباطبایی تاریخ پژوه دیده می شود.کمال تبریزی در اظهارنظری عجیب در واکنش به انتقادها و اعتراض ها گفته است: علاقه‌مند بودیم همه‌ گروه‌هایی که در حوزه‌ فرهنگی و هنری فعال هستند؛ جزو داوران نهایی ما باشند!

حاج رضایی سینما

تیتر ۳: هجدهمین جشن خانه سینما به مرحله نهایی داوری نزدیک شده است و این در حالی است که یک منتقد فوتبال در میان اعضای هیات داوران دیده می شود!

 ترکیب داوران مرحله نهایی این رویداد هنر هفتم باعث انتقاد اهالی این رشته هنری شده است. گفته می شود که این ترکیب داوری هیچ ارتباطی با سینمای ایران ندارد و شبیه یک شوخی است. اما چهره ورزشی که در بین اسامی سرشناس هیات داوران دیده می شود امیر حاج رضایی کارشناس محبوب و خوش بیان فوتبال در تلویزیون است که مشخص نیست با چه تخصصی قرار است فیلم های سینمایی را قضاوت کند!
 
فرهاد توحیدی، فریدون جیرانی، فرشته طائرپور و سعید عقیقی سینماگرانی هستند که درمیان داوران دیده می شوند اما در میان این جمع ۱۵ نفره، گلی امامی نویسنده کتاب، احمد محیط‌ طباطبایی تاریخ پژوه، محمد قوچانی روزنامه نگار، شهین مولاوردی معاون امور زنان رئیس جمهور و امیر حاج رضایی کارشناس فوتبال حضور دارند!
کمال تبریزی در اظهارنظری عجیب در واکنش به اعتراض ها گفته است: «علاقه‌مند بودیم همه‌ی گروه‌هایی که در حوزه‌ی فرهنگی و هنری فعال هستند؛ مثلا نمایندگانی از شورایعالی انقلاب فرهنگی، کمیسیون فرهنگی و… جزو داوران نهایی ما باشند اما چون اغلب این افراد،گرفتار بودند و در مقطع مشخص شده نمی‌توانستند، فیلم‌ها را ببینند، این امکان فراهم نشد.»
ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو