کد خبر: 56972

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۷:۱۷

جودوی قهرمانی جوانان آسیا ؛ علیرضا خجسته به مدال نقره دست یافت –

به گزارش تیتر 3 » جودوکار وزن منهای ۶۶ کیلوگرم ایران به مدال نقره رقابت های جودوی قهرمانی جوانان آسیا در قرقیزستان دست یافت.  رقابت های ...

به گزارش تیتر ۳ » جودوکار وزن منهای ۶۶ کیلوگرم ایران به مدال نقره رقابت های جودوی قهرمانی جوانان آسیا در قرقیزستان دست یافت.

 رقابت های جودوی قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا از روز پنجشنبه به میزبانی شهر «بیشکک» قرقیزستان آغاز شده است که تیم نوجوانان ایران با کسب تنها دو مدال برنز به کار خود پایان داد.
در پیکارهای جوانان که از امروز آغاز به کار کرد، ۶ جودوکار کشورمان به مصاف حریفان رفتند و به یک مدال نقره بسنده کردند.
«علیرضا خجسته» که طی سال های اخیر مدال های متعددی کسب کرده است در مبارزه پایانی و در امتیاز طلایی مغلوب نماینده ازبکستان شد و به مدال نقره اکتفاء کرد.
رقابت های رده سنی جوانان، فردا (یکشنبه) به اتمام می رسد و ۶ جودوکار جوان ایران رو در روی حریفان قرار می گیرند.
**نتایج روز شنبه جودوکاران ایران بدین شرح است:
در وزن منهای ۵۵ کیلوگرم، «سهیل جمال آبادی» پس از استراحت در دور نخست به نماینده مغلوستان باخت و به جدول شانس مجدد رفت.وی در این مرحله ابتدا نماینده هند را شکست داد و به دیدار رده بندی رسید، اما نتیجه را به جودوکار ژاپنی واگذار کرد و پنجم شد.
در وزن منهای ۶۰ کیلوگرم، «محمدرضا صدیقی» بر حریف نپالی با امتیاز ضربه فنی پیروز شد، اما در مبارزه دوم نتوانست از سد جودوکار ازبکستانی عبور کند و به جدول شانس مجدد رسید. وی در این مرحله نیز شکست را از حریف ژاپنی پذیرا شد و بدون کسب موفقیت به کار خود پایان داد.
در وزن منهای ۶۶ کیلوگرم، «علیرضا خجسته» ابتدا حریفی از چین تایپه را با شکست بدرقه کرد و سپس نماینده قزاقستان را شکست داد.
خجسته در نیمه نهایی دیگر نماینده قزاقستان را مغلوب کرد و به فینال رسید تا برای کسب مدال طلا با «شتاربابین» جودوکار ازبک مصاف دهد.جودوکار کشورمان که امید اصلی تیم ایران محسوب می شد در وقت طلایی نتیجه را واگذار کرد تا تیم ایران در حسرت مدال طلا بماند.
در همین وزن، «جعفر فیروزآبادی» نماینده مغولستان را مغلوب کرد، اما در گام دوم مغلوب جودوکار ازبکستانی شد.وی در ادامه نیز به حریفی از تاجیکستان باخت و از رسیدن به مدال بازماند.
در وزن منهای ۷۳ کیلوگرم، «امین کامیاب» در گام نخست مقابل جودوکار میزبان شکست خورد و حذف شد.
در وزن منهای ۴۸ کیلوگرم دختران، «لیلا سیاوشی» به نماینده میزبان باخت و حذف شد.

 

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو