کد خبر: 1545

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۱۲/۲۱ - ۷:۴۰

جواد رئیسی: گهرباران نیازمند توجه ویژه مسئولان

  به گزارش شرق پرس، حجت الاسلام ˈ جواد رییسیˈ عصر سه شنبه در نشست توسعه بخش گهرباران میاندرود با اشاره به استیجاری ...

 

 

رییس شورای بخش گهرباران میاندرود با اشاره به سابقه سه ساله تاسیس این بخش در مازندران گفت: این بخش نیازمند نگاه ویژه مسوولان استان است.

 

به گزارش شرق پرس، حجت الاسلام ˈ جواد رییسیˈ عصر سه شنبه در نشست توسعه بخش گهرباران میاندرود با اشاره به استیجاری بودن فضای اداری بخشداری و شورای اسلامی این بخش افزود: ساختمان بخشداری گهرباران به صورت نیمه کاره است که از مسوولان تقاضا داریم نگاه ویژه ای به آن داشته باشند.

وی از مشارکت خیران منطقه برای تهیه سایت اداری بخش گهرباران خبر داد و بیان کرد :۱۵ هزار هکتار زمین به این امر اختصاص یافته که ساخته شدن آن نیازمند کمک های اعتباری مسوولان است.

وی به وقایع تلخ و دلخراش محور گهرباران اشاره کرد و اظهار داشت: از این محور کم عرض و کامیون های زیادی تردد می کنند که برای جلوگیری از خطرات نیاز است جاده تعریض شود.

رییس شورای بخش گهرباران میاندرود در مورد نیمه کاره بودن سالن های ورزشی روستاهای این بخش گفت: سالن ورزشی روستاهای اناردین، بزمین آباد و ولوجا چند سالی نیمه کاره رها شده که نیاز است مسوولان برای تکمیل آن مساعدت کنند.

وی با اشاره به دریا، جنگل و سواحل بکر و دست نخورده بخش گهرباران گفت: ورود سرمایه گذار در این بخش کمک زیادی می کند.

وی به جمعیت ۱۶ هزار نفری بخش گهرباران اشاره کرد و ادامه داد: با وجود این جمعیت یک مرکز درمانی در این منطقه نداریم.

وی ادامه داد: تنها مرکز درمانی این بخش در سال های گذشته به علت فرسودگی تعطیل شده که نیاز است یک مرکز به صورت شبانه روزی ساخته شود.

ایرنا

 

/انتهای خبر

 

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو