کد خبر: 2669

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۲/۰۳ - ۱۱:۳۶

رئیس سازمان زندانها ، تغییر کرد

  غلامحسین اسماعیلی رئیس سازمان زندان‌ها از سمت خود کنار رفت. رئیس قوه قضائیه، علی‌اصغر جهانگیر را به عنوان رئیس جدید سازمان زندانها ...

 

 

 به گزارش شرق پرس و به نقل ازاداره کل روابط عمومی قوه قضاییه با حکم رئیس قوه قضاییه، اصغر جهانگیر به ریاست سازمان زندان‌ها منصوب شد.

 

 

غلامحسین اسماعیلی رئیس سازمان زندان‌ها از سمت خود کنار رفت. رئیس قوه قضائیه، علی‌اصغر جهانگیر را به عنوان رئیس جدید سازمان زندانها منصوب کرده است.

 

  متن حکم انتصاب وی به شرح زیر است:

 

جناب آقای اصغر جهانگیر

 

نظر به تجربیات مدیریتی و ارزنده شما در قوه قضاییه به موجب این ابلاغ جنابعالی به ریاست سازمان زندانها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور منصوب می‌شوید.

 

امید است با توجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری و سیاست‌های راهبردی قوه قضاییه و انجام امور محوله موفق و مؤید باشید.

 

جهانگیر علاوه بر سابقه رسیدگی به پرونده‌های مهم قضایی، سابقه سالها ریاست بر حفاظت اطلاعات قوه قضائیه، ریاست دفتر بازرسی ویژه قوه قضاییه و مشاوره رئیس دستگاه قضائی را در کارنامه دارد.

 

مسئولیت جدید برای غلامحسین اسماعیلی

 

آیت ا… آملی لاریجانی همچنین با صدور حکم دیگری غلامحسین اسماعیلی را به عنوان رئیس کل دادگستری استان تهران و رئیس شعبه اول دادگاه تجدیدنظر تهران منصوب کرد.

 

متن حکم به شرح زیر است:

 

جناب آقای غلامحسین اسماعیلی

 

به موجب این حکم به سمت رئیس شعبه اول دادگاه تجدیدنظر و رئیس کل دادگستری استان تهران منصوب می شوید.

 

امید است با در نظر داشتن اهمیت امر قضا و مسئولیتهای سنگین ناشی از آن اجرای عدالت اسلامی و رسیدگی به محرومین و ستمدیدگان و حمایت از حقوق مشروع مردم را سرلوحه کار خود قرار داده و در انجام وظایف الهی با رعایت دقیق موازین شرعی و قانونی و همراه با سرعت لازم موفق و موید باشید.

 

همچنین سید علیرضا آوایی رئیس کل سابق دادگستری تهران به لحاظ تجارب طولانی در امر قضا حسب درخواست دادگاه عالی انتظامی قضات به عنوان مستشار دادگاه عالی انتظامی قضات منصوب شد.

 

چرایی تغییر رئیس سازمان زندان‌ها از زبان سخنگوی قوه قضائیه

غلامحسین محسنی‌اژه‌ای سخنگوی قوه قضائیه با رد اخبار منتشر شده در زمینه جابجایی‌های صورت گرفته در دستگاه‌ قضایی اظهار داشت: جابجایی‌های اخیر در قوه‌قضاییه مخصوصا انتقال محل فعالیت آقای اسماعیلی از سازمان زندان‌ها به دادگستری استان تهران هیچ ربطی به اتفاقات اخیر نداشته است.

وی با بیان اینکه اسماعیلی یکی از مدیران موفق و متعهد و کارآمد قوه‌قضاییه بوده است گفت: این تصمیم و همچنین تصمیمات دیگر در خصوص اقایان جهانگیر و آوایی، موضوعاتی بود که از مدت‌ها پیش مقدمات آن اندیشیده و فراهم شده بود و در حال حاضر اجرایی شد.

تابناک

 

/انتهای خبر

 

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو