کد خبر: 13708

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۲۶ - ۷:۳۴

جنگنده‌های سوخو ۲۷ روسیه عازم ایران شدند

تیتر 3 » جنگنده‌های سوخو ۲۷ روسیه برای شرکت در نمایشگاه هوایی کیش - ۲۰۱۶، عازم ایران شدند.

جنگنده های سوخو

به گزارش تیتر ۳ » تیم آکروباتیک شوالیه‌های نیروی هوایی روسیه برای حضور در نمایشگاه هوایی کیش ۲۰۱۶ (KISH 2016) عازم ایران شدند.

این تیم، متشکل از  ۴ فروند جنگنده سوخو ۲۷ ارتش روسیه است و قرار است که در طول حضور در جزیره کیش، ۲ برنامه نمایش هوایی داشته باشند.

غیر از شوالیه‌های روسیه، تعدادی از جنگنده‌های ایرانی نیز به همراه تیم آکروباتیک بالتیک بیز نیز به اجرای نمایش هوایی در آسمان محل برگزاری نمایشگاه هوایی کیش، خواهند پرداخت.

تیم هوایی زنبورهای بالتیک، شامل ۶ فروند هواپیمای جت L-39 است که قرار است که چندین دوره نمایش هوایی با انجام پروازهای شگفت‌انگیز و جذاب، برای بازدید کنندگان از نمایشگاه هوایی کیش برگزار کنند.

هشتمین نمایشگاه هوایی کیش از فردا (۲۶ آبان) رسما افتتاح و تا ۲۹ آبان ماه ادامه خواهد داشت. قرار است در این نمایشگاه، سازمان های صنایع هوایی، هوافضا، صنایع دفاع، شرکت صنایع الکترونیک ایران وابسته به وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح توانمندی‌های تحقیقاتی و تولیدی خود را در حوزه های مختلف هوایی و هوافضایی به نمایش بگذارند.

سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع نیز در این نمایشگاه، محصولات و توانمندی شرکت‌های صها، پنها، هسا، قدس، سمت و پژوهشکده سازمان صنایع هوایی به نمایش گذاشته و با ارائه ۱۷۳ محصول، سامانه و توانمندی در حوزه های تولید و تعمیر هواپیما، بالگرد، پهپاد، موتور، پیشرانه، خدمات و فناوری ها، حضوری فعال در این نمایشگاه دارد.

صا ایران نیز با شرکت های صا شیراز، صنایع اپتیک اصفهان و صنایع مخابرات و ارائه توانمندی های خود در حوزه رادار، سامانه مراقبت هوایی و ناوبری و ارتباط امن، اویونیک، محصولات و سامانه های الکترواپتیک مثل دوربین‌های هوایی در نمایشگاه کیش حضور دارد.

سازمان صنایع هوافضای وزارت دفاع هم با قطعات و سیستم‌های ناوبری، امور زیرساختی و نرم افزار های شبیه‌ساز پروازی و سازمان صنایع دفاع با نمایش تولیدات خود در زمینه تایر انواع هواپیما در این نمایشگاه حضور خواهد داشت.

منبع : تسنیم

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو