کد خبر: 1157

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۱۲/۰۹ - ۱۲:۵۴

جمع آوری کارتهای سوخت ازاد در جایگاهها

شرق پرس: علت اصلی ازدحام و شلوغی روزهای اخیر در جایگاه‌های پمپ بنزین، جمع‌آوری تعداد زیادی از کارت‌های سوخت آزاد از متصدیان ...

 

ظاهرا این کار به این دلیل انجام گرفته است خودروهایی که از بنزین یارانه ای استفاده نمی کنند تا پس از افزایش قیمت در سال آینده از این ذخیره استفاده کنند، ناگزیر شوند هم اکنون سهمیه بنزین یارانه ای خود را مصرف کنند.
شرق پرس: علت اصلی ازدحام و شلوغی روزهای اخیر در جایگاه‌های پمپ بنزین، جمع‌آوری تعداد زیادی از کارت‌های سوخت آزاد از متصدیان جایگاه‌ها بوده است.
 
گزارش های میدانی خبرنگاران از جایگاه‌های سوخت سطح شهر تهران حاکی است، طی روزهای اخیر شاهد ازدحام زیادی در جایگاه‌های سوخت در سطح شهر تهران هستیم به‌گونه‌ای که در بعضی ساعت‌های روز خودروها بیش از یک ساعت در صف سوختگیری منتظر مانده‌اند.
 
بنا بر این گزارش پیگیری‌های انجام شده درباره علت این ازدحام حاکی از آن است که تعداد قابل توجهی از کارت‌های سوخت آزاد جایگاه‌های سوخت جمع‌آوری شده است.
 
بنا بر این گزارش، ظاهرا این کار به این دلیل انجام گرفته است خودروهایی که از بنزین یارانه ای استفاده نمی کنند تا پس از افزایش قیمت در سال آینده از این ذخیره استفاده کنند، ناگزیر شوند هم اکنون سهمیه بنزین یارانه ای خود را مصرف کنند.
تسنیم
 
/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو