کد خبر: 11324

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۷/۲۸ - ۹:۳۰

جلسه نهایی با مالک تیم فوتبال نساجی مازندران برگزار شد

تیتر 3 » مدیرکل ورزش و جوانان مازندران گفت: با صاحب باشگاه جلسه های متعددی برگزار شده و قرار است به همراه نمایندگان مجلس، فرماندار قائم شهر و رئیس هیئت فوتبال استان جلسه نهایی با پرهام مالک باشگاه برگزار شود.

حبیب حسین زادگان

به گزارش تیتر ۳، حبیب حسین زادگان در نشست خبری به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش با بیان اینکه به مناسبت هفته تربیت بدنی برنامه های متنوعی در دستور کار قرار گرفته است، اظهار کرد: افتتاح پروژه های عمرانی، پروژه های فرهنگی و برنامه های ورزشی برای روستانشینان و بانوان از برنامه های این هفته به شمار می رود.

حسین زادگان از برگزاری دوره های تخصصی ورزشی نویسان خبر داد و گفت: امروز ورزش مازندران در جایگاه بالایی دارد، مازندران توانست در المپیک به جایگاهی که در شان ورزشکارانش بود دست یابد.

وی مدیریت ورزش مازندران را جزو بهترین های کشور دانست و خاطرنشان کرد: ورزشکاران مازندرانی در مسابقات المپیک، پارالمپیک، جهانی و آسیایی توانسته اند ۲۰۲ مدال رنگارنگ کسب کنند.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندارن با بیان اینکه عملکرد ورزشکاران خشنودی رهبر معظم انقلاب را در پی داشت، اظهار کرد: طبق فرموده ایشان باید قدر قهرمانان المپیکی را دانست.

این مسئول به برگزاری انتخابات هیئت های ورزشی و مدیریت آن توسط اداره کل ورزش و جوانان اشاره کرد و گفت: تلاش کردیم انتخابات هیئت های ورزشی در فضایی آرام و رقابتی برگزار شود و از این منظر مازندران جزو استان های برتر در برگزاری انتخابات مجامع ورزشی تلقی می شود.

وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: بیش از ۱۳۸ هزار ورزشکار سازمان یافته در مازندران وجود دارد که عقب افتادگی در سازمان دهی ورزشکاران را جبران کرده ایم.

حسین زادگان در مورد تعداد مسابقات قهرمانی کشور برگزار شده در استان بیان کرد: تا به الان ۲۵ مسابقه قهرمانی کشور و ۳۰ اردوی تیم ملی نیز در مازندران برگزار شده است.

وی شعار امسال ورزش مازندران را آموزش و باشگاه محوری دانست و خاطرنشان کرد: در حوزه فرهنگی جوانان نیز در ثبت سازمان های مردم نهاد جزو برترین ها بوده ایم به طوری که ۶۴ سمن تا به الان در مازندران ثبت شده که این مقدار در سال ۹۱ صفر بوده است.

مدیر کل ورزش و جوانان مازندران در مورد پروژه های در دست افتتاح گفت: در هفته تربیت بدنی ۶ پروژه با اعتبار ۶۰ میلیارد ریالی به صورت سرمایه گذاری بخش خصوصی و دولتی آماده افتتاح خواهد بود.

وی در پاسخ به این پرسش که وضعیت نساجی قائم شهر به چه گونه ای است، گفت: با صاحب باشگاه جلسه های متعددی برگزار شده و قرار است به همراه نمایندگان مجلس، فرماندار قائم شهر و رئیس هیئت فوتبال استان جلسه نهایی با پرهام مالک باشگاه برگزار شود.

حسین زادگان افزود: طبق قانون پرهام صاحب باشگاه نساجی مازندران است و می بایست تا زمانی که این تیم واگذارنشده هزینه های مربوطه را پرداخت کند.

 

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو