کد خبر: 74001

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۸/۰۹ - ۱۶:۰۹

نایب رئیس فراکسیون ورزش مجلس خبر داد؛

جلسه با مسئولان فدراسیون و کادر فنی تیم ملی کشتی برای بررسی نتایج مسابقات بوداپست

نایب رییس فراکسیون ورزش مجلس از برگزاری جلسه با کادر فنی و مسئولان فدراسیون تیم ملی #کشتی برای بررسی #نتایج تیم در مسابقات #بوداپست خبر داد.

تیتر ۳: علی‌اصغر یوسف‌نژاد درباره نتایج مسابقات تیم کشتی ایران در تورنمنت جهانی بوداپست و نامه رسول خادم در توضیح علل آن، گفت: در حال پیگیری برای برگزاری جلسه‌ای هستم تا با کادر فنی و مسئولان فدراسیون کشتی درباره وضعیت تیم و موقعیت‌های موجود بحث و بررسی شود تا این قضیه و نتایج تیم کشتی ایران را به صورت کارشناسی واکاوی کنیم.

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی افزود: اصل قضیه این است که تیم کشتی آزاد ایران از ۶۰ مدال مسابقات، فقط سه مدال گرفت و حتی یک نقره و طلا هم به دست نیاورد؛ کشتی‌گیران ما در لحظات پایانی از نظر قدرت بدنی کم می‌آورند در حالی که آنها با میادین جهانی ناآشنا نبودند.

وی با بیان اینکه مسئولان فدراسیون و مربیان کشتی زحمت خود را کشیدند، ادامه داد: در برخی مواقع خود کشتی‌گیر مشکل داشت؛ چطور یک حرفه‌ای، کشتی بُرده را در ۵ ثانیه آخر واگذار می‌کند؟ یا سبک کشتی آنها در قبال کشتی‌گیران دیگر کشورها تنظیم نبود؛ زیرا نحوه مبارزه با کشتی‌گیر امریکایی به دلیل قدرت بدنی بالا با کشتی‌گیران اروپایی که فنی‌تر و تخصی تر رفتار می‌کنند، باید متفاوت باشد.

نایب رییس فراکسیون ورزش مجلس با بیان اینکه در جلسه با مسئولان تیم ملی کشتی، این مسائل بررسی خواهد شد، درباره اشاره به مباحث ارزی در نامه رسول خادم نیز گفت: فکر نمی‌کنم اصل و اساس و پایه این اتفاقات، مساله ارزی باشد یا تمام موضوعات مربوط به وضعیت کشتی ایران در بوداپست به دلیل امور مالی باشد؛ با این حال ما این موضوعات را به دقت تعقیب خواهیم کرد.

به گزارش تیتر ۳, در پایان رقابت‌های جهانی کشتی آزاد که در بوداپست مجارستان برگزار شد، کشتی‌گیران ایران با کسب سه مدال برنز به کار خود پایان دادند./خانه ملت

دیدگاه بسته شده است.

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو