کد خبر: 3022

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۲/۱۲ - ۸:۵۰

جشن روز کارگر با حضور مسئولین استانی و شهرستانی در گلوگاه برپا شد

  به گزارش خبرنگار شرق پرس, سومین مراسم تجلیل از کارگران آجر ماشینی فدک گلوگاه پنجشنبه شب با حضور مسئولین استانی, شهرستانی, هنرمندان ...

 

 

به گزارش خبرنگار شرق پرس, سومین مراسم تجلیل از کارگران آجر ماشینی فدک گلوگاه پنجشنبه شب با حضور مسئولین استانی, شهرستانی, هنرمندان و کارگران این واحد تولیدی در گلوگاه برگزار شد.

 

در این مراسم که همزمان با میلاد امام محمد باقر(ع) برگزار شد, فرماندار شهرستان گلوگاه گفت: ما وظیفه  داریم از این زحمت کشان حمایت کنیم و هیچ منتی نمی گذاریم چون برای آنها کاری انجام نداده ایم.

طوسی گفت:تحریم ها و نبودن زیرساخت ها موجب فلج شدن ما شده است، وی گفت:برای رسیدن به اهداف مشترک می خواهیم در سطح استان و شهرستان با هم همدل شویم تا از ظرفیت ها به خوبی استفاده کنیم و زیر ساختها را تقویت کنیم.

معاونت سیاسی امنیتی استان مازندران نیز در این مراسم گفت: تحریم های کمرشکن و همچنین تدبیر نادرست و عجولانه دولت قبلی باعث شده بود سیاست تقابل جای سیاست تعامل بنشیند ولی اکنون به لطف رای مردم آرامش به جامعه برگشته است. یونسی گفت:ما چاره ای نداریم جز اینکه در کنار هم باشیم همانطور که در جنگ تحمیلی و در جنگ سرد نشان داده ایم میتوانیم به خوبی از موقعیت طبیعی و توانایی هایمان حداکثر استفاده را ببریم.

 

علی عسگری از مدیران شرکت آجرماشینی ضمن تقدیر و تشکر از کارگران زحمت کش و رنج دیده و بازنشستگان گفت: در این ماه طبقه بندی مشاغل اجرایی خواهد شد.

وی همچنین با وعده مدرن کردن دستگاهها و تجهیزات کارخانه ابراز امیدواری کرد فروشگاه این واحد تولیدی بزودی به بهره برداری رسد.

طالب خاجیان مدیرعامل شرکت آجرماشینی فدک نیز در این مراسم ابراز داشت: روز کارگر روز خداست،۲۰ سال قبل ما به سختی توانسته ایم این کارخانه را راه اندازی کنیم و با این کار جوانانمان را از غربت به شهر خودشان بکشانیم.

 

کارخانه فدک روز کارگر گلوگاه

 

بعد از سخنرانی هنرمندان مازندرانی و گلستانی نمایش هایی اجرا کردند و از آقای حجازی پدر ۳شهید و کارگران نمونه شرکت تولیدی و تعاونی آجر ماشینی تقدیر و هدایایی اهدا کردند. همچنین در پایان از میهمانان پذیرایی شد.

گزارش و عکس: مریم کلبادی نژاد

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو