کد خبر: 3022

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۲/۱۲ - ۸:۵۰

جشن روز کارگر با حضور مسئولین استانی و شهرستانی در گلوگاه برپا شد

 

 

به گزارش خبرنگار شرق پرس, سومین مراسم تجلیل از کارگران آجر ماشینی فدک گلوگاه پنجشنبه شب با حضور مسئولین استانی, شهرستانی, هنرمندان و کارگران این واحد تولیدی در گلوگاه برگزار شد.

 

در این مراسم که همزمان با میلاد امام محمد باقر(ع) برگزار شد, فرماندار شهرستان گلوگاه گفت: ما وظیفه  داریم از این زحمت کشان حمایت کنیم و هیچ منتی نمی گذاریم چون برای آنها کاری انجام نداده ایم.

طوسی گفت:تحریم ها و نبودن زیرساخت ها موجب فلج شدن ما شده است، وی گفت:برای رسیدن به اهداف مشترک می خواهیم در سطح استان و شهرستان با هم همدل شویم تا از ظرفیت ها به خوبی استفاده کنیم و زیر ساختها را تقویت کنیم.

معاونت سیاسی امنیتی استان مازندران نیز در این مراسم گفت: تحریم های کمرشکن و همچنین تدبیر نادرست و عجولانه دولت قبلی باعث شده بود سیاست تقابل جای سیاست تعامل بنشیند ولی اکنون به لطف رای مردم آرامش به جامعه برگشته است. یونسی گفت:ما چاره ای نداریم جز اینکه در کنار هم باشیم همانطور که در جنگ تحمیلی و در جنگ سرد نشان داده ایم میتوانیم به خوبی از موقعیت طبیعی و توانایی هایمان حداکثر استفاده را ببریم.

 

علی عسگری از مدیران شرکت آجرماشینی ضمن تقدیر و تشکر از کارگران زحمت کش و رنج دیده و بازنشستگان گفت: در این ماه طبقه بندی مشاغل اجرایی خواهد شد.

وی همچنین با وعده مدرن کردن دستگاهها و تجهیزات کارخانه ابراز امیدواری کرد فروشگاه این واحد تولیدی بزودی به بهره برداری رسد.

طالب خاجیان مدیرعامل شرکت آجرماشینی فدک نیز در این مراسم ابراز داشت: روز کارگر روز خداست،۲۰ سال قبل ما به سختی توانسته ایم این کارخانه را راه اندازی کنیم و با این کار جوانانمان را از غربت به شهر خودشان بکشانیم.

 

کارخانه فدک روز کارگر گلوگاه

 

بعد از سخنرانی هنرمندان مازندرانی و گلستانی نمایش هایی اجرا کردند و از آقای حجازی پدر ۳شهید و کارگران نمونه شرکت تولیدی و تعاونی آجر ماشینی تقدیر و هدایایی اهدا کردند. همچنین در پایان از میهمانان پذیرایی شد.

گزارش و عکس: مریم کلبادی نژاد

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو