کد خبر: 20909

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۶:۰۶

با حضور مدیر کل ورزش و جوانان مازندران

جشنواره همگانی استعدادیابی وزشی مازندران رسماً آغاز شد

با برگزاری مراسم افتتاحیه، به طور رسمی جشنواره همگانی استعدادیابی در سالن سید رسول حسینی ساری آغاز شد.

به گزارش تیتر ۳: صبح امروز با حضور رحمانیون نماینده وزارت ورزش و جوانان ،حسین زادگان مدیر کل ورزش و جوانان مازندران،ساداتی معاونت آموزش و پرورش استان مازندران و دیگرمسئولین استانی جشنواره همگانی استعدادیابی در سالن سید رسول حسینی ساری آغاز شد.

 

در مراسم افتتاحیه این جشنواره حبیب حسین زادگان مدیر کل ورزش و جوانان مازندران با مهم خواندن توجه به ورزش مدارس، در این باره گفت: هدف از برگزاری این جشنواره در گام اول  شناسایی پدیده های ورزشی استان و در مرحله بعدی پرورش و هدیت آنان در مسیر صحیح می باشد.

 

مدیر کل ورزش و جوانان مازندران افزود: با شناسایی و کشف استعدادهای ورزشی امیدواریم در جهت شکوفایی ورزش مازندران پایه گذار حرکت نوینی باشیم.

 

وی با قدردانی از همه مسئولینی که در این راه همت گماشتند گفت: قطعا برگزاری چنین جشنواره ای بدون همت بلند مسئولین ادارات ورزش و جوانان شهرستانها،هیاتهای ورزشی و بالاخص اداره کل آموزش و پرورش استان و معلمان ورزشی که به ما در شناسایی این پدیده ها کمک کردند میسر نبود.

 

جشنواره همگانی استعدادیابی ورزشی از روز ۳ الی ۶ اسفند ماه در ۵ رشته ورزشی( تنیس روی میز،ژیمناستیک،قایقرانی،کشتی و شطرنج) در سه مجموعه ورزشی حجاب، خانه کشتی و تختی در شهرستان ساری برگزار می گردد.

 

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو