کد خبر: 1517

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۱۲/۲۰ - ۱۴:۰۶

جزئیات و تصاویر دو مسافر ایرانی، هواپیمای مالزیایی

  به گزارش شرق پرس،  مهر به نقل از آسوشیتدپرس نوشت: اینترپل (پلیس بین الملل) پس از مشخص شدن هویت دو جوان ایرانی ...

 

اینترپل ظهر امروز سه شنبه اقدام به انتشار تصاویر دو جوان ایرانی حاضر در هواپیمای مسافری مفقود شده خطوط هوایی مالزی کرد.

 

به گزارش شرق پرس،  مهر به نقل از آسوشیتدپرس نوشت: اینترپل (پلیس بین الملل) پس از مشخص شدن هویت دو جوان ایرانی حاضر در جمع مسافران هوایپمای مسافری مفقود شده، اقدام به انتشار تصاویر آنها کرد.

بر اساس اخبار موجود این دو جوان مهاجر بوده و برای پناهنده شدن به آلمان، قصد داشتن تا از طریق مالزی به چین و سپس آلمان بروند.

این دو جوان ایرانی که هنوز هیچ اطلاعی از سرنوشت آنها در دست نیست، “پوریا نورمحمد مهرداد” و “دلاور سید محمدرضا” نام دارند. بر اساس اخبار موجود پوریا جوانی ۱۹ ساله است.

روز گذشته رسانه های غربی هیاهوی زیادی را در خصوص اینکه استفاده کنندگان از پاسپورت های سرقتی ایرانی بوده اند به راه انداخته و در مورد اینکه هواپیمای مسافری خطوط هوایی مالزی، هدف یک عملیات تروریستی قرار گرفته داستان سرایی کرده بودند.

اما پلیس مالزی امروز سه شنبه اعلام کرد که افراد استفاده کننده از پاسپورت سرقتی ایرانی بوده اند که به دنبال پناهندگی در کشورهای اروپایی بوده اند.

روز ۱۷ اسفند یک فروند هواپیمای خطوط هوایی مالزی با ۲۳۹ سرنشین در هنگام پرواز بر فراز دریای چین جنوبی ناپدید شد. با گذشت سه روز از این حادثه هنوز هیچ نشانه ای از این هواپیما پیدا نشده است.

انتشار تصویر ایرانیان حاضر در هواپیمای مالزیایی

در حال حاضر به غیر از ناوگان ویتنام، بیست و دو هواپیما و چهل کشتی از کشورهای تایلند، سنگاپور، اندونزی، چین و آمریکا در منطقه به جستجو مشغول هستند.  روز ۱۷ اسفند یک فروند هواپیمای خطوط هوایی مالزی با ۲۳۹ سرنشین در هنگام پرواز بر فراز دریای چین جنوبی ناپدید شد. با گذشت سه روز از این حادثه هنوز هیچ نشانه ای از این هواپیما پیدا نشده است.

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو