کد خبر: 4097

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۳/۱۵ - ۵:۴۴

جزئیات ناکامی اخلال کنندگان در سخنرانی رئیس جمهور

شرق پرس:  حسن روحانی رئیس جمهور که در حال سخن گفتن از دیپلمات ها و مذاکره کنندگان ایران در مذاکرات هسته ای و ...

 

عده ی بسیار قلیلی که در مراسم سالگرد ارتحال امام (ره) در حرم مطهر ایشان، سعی در اخلال در سخنرانی رئیس جمهور داشتند، موفق به تسری شعارهای معنادار خود به جمعیت نشدند.
 

شرق پرس:  حسن روحانی رئیس جمهور که در حال سخن گفتن از دیپلمات ها و مذاکره کنندگان ایران در مذاکرات هسته ای و حفظ حقوق هسته ای کشور بود با شعارهای پی در پی عده ای مواجه شد.
 
این افراد که شعار می دادند «انرژی هسته ای حق مسلم ماست» سعی کردند در سخنان رییس جمهور خلل کنند ، اما روحانی پس از وقفه ای کوتاه،  در مواجهه با شعارهای این افراد که قطع نمی شد، صدای خود را بالاتر برد و گفت: بی تردید انرژی هسته حق مسلم است.
 
رییس جمهور افزود: بی‌تردید صلح و ثبات حق مسلم ماست. بی‌تردید پیشرفت و توسعه حق مسلم ماست. بی‌تردید علم و دانش حق مسلم ماست. بی‌تردید نفوذ در منطقه و جهان حق مسلم ماست. بی‌تردید وحدت و اتحاد و برادری حق مسلم ملت ایران است.
 
روحانی خطاب به مردم و شرکت‌کنندگان در این مراسم گفت: مردم ما مطمئن باشند در مسیر تدبیر، اعتدال و امید این ملت بزرگ به تمام اهداف خود دست پیدا خواهد کرد
پس از این سخنان همه جمعیت حاضر در مراسم سالگرد ارتحال امام در حمایت از سخنان رئیس جمهور فریاد زدند: «الله اکبر، الله اکبر، خامنه ای رهبر»
 
روحانی افزود: با وحدت و ایستادگی ملت و با راه تلاش و جهادی که ملت ما انتخاب کرده امروز دیپلمات‌های ما در صحنه سیاست خارجی سربازان خط مقدمی هستند که هم مردم از آنها حمایت می‌کنند و هم رهبری معظم انقلاب از آنها حمایت می‌کنند./انتخاب

 

/انتهای خبر

 

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو