کد خبر: 1245

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۱۲/۱۲ - ۱۳:۰۵

جزئیات قتل فجیع جوان ۲۳ ساله در آپارتمان مجردی

به گزارش شرق پرس، يکشنبه گذشته بستگان جوان ۳۲ ساله اي که مجردي در يک واحد آپارتماني در منطقه حافظيه مشهد زندگي مي ...

 

جسد جوان ۳۲ ساله ای که با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده بود، داخل کمد دیواری واحد آپارتمانی کشف شد.

به گزارش شرق پرس، یکشنبه گذشته بستگان جوان ۳۲ ساله ای که مجردی در یک واحد آپارتمانی در منطقه حافظیه مشهد زندگی می کرد، هر چه با تلفن او تماس گرفتند پاسخی نشنیدند. آنان که به شدت نگران شده بودند ساعتی بعد برای اطلاع از وضعیت این جوان به منزل او مراجعه کردند ولی در آپارتمان قفل بود. در این حال آنان به دنبال قفل ساز رفتند و دقایقی بعد در آپارتمان گشوده شد، بوی تعفن در واحد آپارتمانی پیچیده و رختخواب های داخل کمد دیواری به هم ریخته بود. در یک لحظه وقتی در کمد دیواری باز شد ناگهان جسد جوان ۳۲ ساله پیدا شد که با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده بود.

این گزارش حاکی است: لحظاتی بعد تلفن ۱۱۰ به صدا درآمد و مأموران انتظامی به دستور سرهنگ عبدالهی (رئیس کلانتری شهرک ناجا) عازم محل وقوع جنایت شدند. نیروهای انتظامی پس از انجام تحقیقات مقدماتی از مردی که جسد را پیدا کرده بود، به حفظ صحنه حادثه پرداختند و مراتب را به قاضی موحدی راد (قاضی ویژه قتل عمد) اطلاع دادند.

با توجه به اهمیت ماجرا، دقایقی بعد مقام قضایی به همراه کارآگاهان پلیس جنایی آگاهی و تشخیص هویت به محل کشف جسد رفتند و بدین ترتیب بررسی های قضایی درباره این جنایت هولناک ادامه یافت. تحقیقات نشان می داد عامل یا عاملان جنایت، در اتاق پذیرایی با مقتول درگیر شده اند و پس از آن که دهان وی را با پارچه ای محکم بسته اند با ضربات متعدد چاقو او را به قتل رسانده اند.

این در حالی بود که آثار خون روی مبل ها، تلویزیون و دیگر نقاط پذیرایی دیده می شد اما قاتل یا قاتلان در فرصت مناسب سعی کرده بودند همه آثار و لکه های خون را از بین ببرند. همچنین در ادامه تحقیقات مشخص شد که مقتول به خاطر اختلاف خانوادگی مجردی زندگی می کرد و خودروی ۲۰۶ او نیز سرقت شده است.

بنابراین گزارش، پزشک قانونی به دلیل فساد نعشی جسد احتمال داد که جوان ۳۲ ساله حدود یک هفته تا ۱۰ روز قبل به قتل رسیده است و سپس عامل یا عاملان جنایت، با بیرون آوردن رختخواب ها، جسد را داخل کمد دیواری پنهان کرده اند.

با توجه به سرنخ های موجود، تحقیقات کارآگاهان برای شناسایی و دستگیری عاملان این جنایت فجیع ادامه دارد.

خراسان

 

/انتهای خبر

برچسب ها: ,
ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو