کد خبر: 1389

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۱۲/۱۷ - ۱۴:۲۸

جزئیات اولین حادثه چهارشنبه سوری+ عکس قربانی

به گزارش شرق پرس، مهدی رضایی مدیر حوزه یک عملیات سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری مشهد در گفتگو با باشگاه خبرنگاران، گفت :‌ ...
حوادث چهارشنبه سوری

 

همزمان با نزدیک شدن به چهارشنبه پایانی سال انفجار نارنجک دست ساز در مشهد یک مجروح برجای گذاشت


به گزارش شرق پرس، مهدی رضایی مدیر حوزه یک عملیات سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری مشهد در گفتگو با باشگاه خبرنگاران، گفت :‌ روز گذشته  یک مورد حادثه انفجار نارنجک دستی به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی مشهد اطلاع داده شد که آتش نشانان به محل اعلام شده واقع در منطقه قاسم آباد شهر مشهد اعزام شدند.  
حوادث چهارشنبه سوری

رضایی افزود: با حضور آتش نشانان در محل مشخص شد که جوان ۲۵ ساله در حین ساخت نارنجک دستی درراه پله پشت بام  خانه‌شان بوده که ناگهان این نارنجک منفجر شده و وی دچار سوختگی شدید شده است. 

وی با بیان اینکه شدت این انفجار به‌حدی بوده که  سبب شکستن شیشه‌های این ساختمان  و آتش سوزی نیز شده بود که بلافاصله  عوامل آتش نشانی این جوان ۲۵ ساله را برای اعزام به بیمارستان به تکنسینهای  اورژانس حاضر در محل  تحویل داده و آتش سوزی در این ساختمان را مهار کردند. 

مدیر حوزه یک سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد با اشاره به وقوع این حادثه گفت: متاسفانه همه ساله با نزدیک شدن به چهارشنبه آخر سال شاهد وقوع چنین حوادثی در کشور هستیم که باید در این خصوص جوانان ضمن پرهیز از انجام چنین اقداماتی به این موضوع نیز توجه کنند که هر نوع حادثه‌ای برای خودشان یا دیگران غیرقابل جبران خواهد بود. 

رضایی از خانواده‌ها نیز خواست نظارت بیشتری بر عملکرد و رفتار فرزندانشان داشته باشند.
/انتهای خبر
 
 
ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو