کد خبر: 3474

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۲/۲۵ - ۷:۰۴

جزئیاتی جالب از فرار خبرنگاران انگلیسی از دست تروریستها در سوریه+عکس

شرق پرس:  آنتونی لوید خبرنگار و جک هیل عکاس روزنامه تایمز انگلیس توسط گروهی از تروریست‌های سوری در شمال سوریه ربوده شدند و ...
خبرنگار عکاس روزنامه تایمز انگلیس ربوده سوریه فرار

 

خبرنگاران روزنامه انگلیسی تایمز در حین سفر از شمال سوریه به سمت ترکیه توسط گروهی تروریستی در سوریه به اسارت گرفته شدند و مورد ضرب و شتم قرار گرفتندتا جاییکه یکی از آنها دو مرتبه مورد اصابت گلوله قرار گرفت اما در نهایت توانستند فرار کنند.

شرق پرس:  آنتونی لوید خبرنگار و جک هیل عکاس روزنامه تایمز انگلیس توسط گروهی از تروریست‌های سوری در شمال سوریه ربوده شدند و مورد ضرب و شتم قرار گرفتند.

این دو خبرنگار به همراه یک دلال از شمال سوریه به سمت ترکیه بازمی‌گشتند که گروهی از تروریست‌ها و شورشیان به آنها حمله کردند و آنها را با طنابی بستند و با خودرو خود بردند.

 

خبرنگار عکاس روزنامه تایمز انگلیس ربوده سوریه فرار

گزارش‌ها نشان می‌دهد که لوید دو مرتبه از ناحیه پا مورد اصابت گلوله قرار گرفت و این دو خبرنگار توسط شورشیان به روستای «تل ریفات» منتقل شدند.

خبرنگاران روزنامه تایمز توانستند از شکافی که بر روی صندوق عقب ماشین وجود داشت، در فرصتی با لگد در را باز کنند و فرار کنند که البته مجددا به اسارت گرفته شدند و مورد ضرب و شتم شورشیان قرار گرفتند و در آن هنگام بود که دو مرتبه به سمت پای لوید تیراندازی کردند.

 بر اساس گزارش فارس، طبق گزارش گاردین، دو خبرنگار در نهایت توسط گروهی سوری نجات پیدا کردند و به ترکیه رفتند و در آنجا لوید به بیمارستان منتقل شد.

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو