کد خبر: 3621

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۲/۳۰ - ۱۱:۵۸

جزئیاتی از درگیری آقای فرماندار با مامور راهنمایی

  شرق پرس: فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در گفتگو با فارس افزود: مشاجره فرماندار صحنه با مامور راهنمایی و رانندگی با رضایت مامور ...

 

سردار کریم کشوری اظهار داشت: درگیری فرماندار صحنه با یکی از نیروهای پلیس راهنمایی و رانندگی این شهر در حد یک مشاجره لفظی بود.

 

 

شرق پرس: فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در گفتگو با فارس افزود: مشاجره فرماندار صحنه با مامور راهنمایی و رانندگی با رضایت مامور مذکور حل و فصل شد.

به گفته وی، خلاف قانون عمل کردن فرماندار صحنه منجر به مشاجره لفظی و درگیری وی با مامور راهنمایی و رانندگی شده که با پیگیری پلیس و عذرخواهی فرماندار این مسئله با رضایت طرفین حل و فصل می‌شود.

کشوری خاطرنشان کرد: فرماندار صحنه مرتکب خلاف سرعت غیرمجاز شده بود که حتی به خاطر مسئولیت سیاسی وی انتظار می‌رفت که به قانون تمکین می‌کرد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با بیان اینکه این امر از طریق اداری پیگیری شده، گفت: احتمالا از طریق خود دستگاه نیز به وی تذکراتی داده شده که در نهایت با رضایت مامور مذکور مسئله رفع شد.

این مسئول با تاکید بر اینکه رفتار فرماندار صحنه زیبنده‌ نبوده، بیان داشت: مسئولان باید در مقابل قانون تمکین کرده و مطیع باشند.

به گفته کشوری، طرف مقابل تخلف کرده و قانون برای وی اعمال شده و باید وقتی متخلف بوده هیچ ادعا و اقدامی نمی‌کرد، اما توقع داشته چون مسئولیتی دارد باید ماموران از تخلف وی چشم‌پوشی کنند.

لازم به ذکر است چندی پیش برخی رسانه‌ها خبری منتشر کرده بودند که فرماندار صحنه با مأمور پلیس راه وظیفه‌شناس درگیر شده است. وی که ظاهراً در یکی از محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه با سرعت غیرمجاز در حال حرکت بوده با اخطار پلیس مواجه شده و مجبور به توقف می‌شود.

پس از گفت‌وگو با سرگرد راهنمایی و رانندگی، راننده خودرو (فرماندار) به طمع رهائی از اعمال قانون توسط پلیس، خود را معرفی کرده، اما با مقاومت مأمور راهنمایی و رانندگی مواجه می‌شود و در نهایت فرماندار صحنه به گوش مامور راهنمایی و رانندگی سیلی نواخته است.

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو