کد خبر: 8774

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۷/۰۳ - ۱۶:۲۸

رای کمیته انظباطی :

جریمه چهار تیم لیگ دسته اول فوتبال

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تیتر 3 » کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، تیم های متخلف لیگ دسته اول را با جرایم مختلفی روبرو کرد.

کمیته انضباطی

به گزارش ایرنا از فدراسیون فوتبال، در دیدار دو تیم خیبر خرم آباد و راه آهن تهران در هفته ششم لیگ دسته اول، از سوی تماشاگران خیبر خرم آباد تخلفاتی مبنی بر فحاشی به داور و همچنین در آخر بازی با شکستن شیشه های رختکن رخ داد.
این تیم با توجه به ماده ۷۹ آیین نامه انضباطی با توجه به تکرار در هفته دوم به پرداخت ۸۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
«سیامک کوهرگردزاده» مدیر رسانه ای تیم خیبر خرم آباد نیز به خاطر اهانت به داوران پس از بازی و حمله ور شدن به سوی داوران و اهانت به آنها به دو جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت ۵ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم است.
«علی نیکبخت» سرمربی تیم خیبر خرم آباد نیز به دلیل رفتار زننده و اهانت به داوران، باید ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند و یک جلسه از همراهی تیم خود محروم است.
*جریمه نقدی استقلال اهواز و نفت مسجدسلیمان
مسابقه تیم های استقلال اهواز و نفت مسجد سلیمان در هفته ششم برگزار شد و از سوی تماشاگران تیم نفت مسجد سلیمان تخلفاتی مبنی بر فحاشی به تیم داوری رخ داد.
کمیته انضباطی با توجه به تکرار تخلفات قبلی هواداران این تیم، نفت مسجد سلیمان را به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.
«سهیل کرمی» کمک مربی تیم استقلال اهواز نیز به خاطر اعتراض مکرر به داور که منجر به اخراجش شد و ورود به زمین مسابقه پس از اهانت به داور، طبق بند های ۴ و ۵ ماده ۶۶ آیین نامه انضباطی به دو جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.
تیم استقلال اهواز نیز به خاطر فحاشی و پرتاب سنگ از سوی تماشاگرانش به کمک داور و ضرب و شتم داور این دیدار به پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
*جریمه ۱۰۰ میلیونی خونه به خونه
تیم خونه به خونه به دلیل تخلف تماشاگرانش مبنی بر فحاشی و پرتاب سنگ به سوی تیم آلومینیوم ارام و تیم داوری و با توجه به تکرار تخلفات در هفته های گذشته، باید مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.
کلیه آرای فوق از سوی کمیته انضباطی قطعی اعلام شده است.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو