کد خبر: 13666

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۲۶ - ۷:۰۶

نقره داغ مازندرانی ها

جریمه سنگین تیم خونه به خونه / جریمه نساجی و شهروند ساری

تیتر 3 » تیم های مازندرانی خونه به خونه بابل، نساجی قائمشهر و شهروند ساری توسط کمیته انظبای فدراسیون فوتبال و فوتسال جریمه شدند

کمیته انظباطی

به گزارش تیتر ۳ » دیدار تیم های خونه به خونه بابل و اکسین البرز روز ۱۸ آبانماه برگزار شد. مازیار زارع- بازیکن تیم خونه به خونه به دلیل حمله ور شدن به سوی داور و اهانت به داور که منجر به اخذ کارت دوم و اخراجش شد، به سه جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

مهرداد میناوند- مربی تیم خونه به خونه بابل بخاطر حمله ور شدن به داور و فحاشی از زمین بازی اخراج شد. وی نیز به سه جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

تیم خونه به خونه بابل به دلیل تخلف تماشاگرانش که از ابتدای بازی فحاشی کرده و در دقیقه ۶۸ بازی به داور سنگ ، بطری آب پرتاب کردند که سبب وقفه ۶ دقیقه ای برگزاری مسابقه شد و همچنین به دلیل پرتاب سنگ در دقیقه ۹۶ که به کمک داور اصابت کرد (این در حالی بود که مسابقه دو بر صفر به سود تیم مقابل بود) و به دلیل مصدومیت داور، بازی نیمه تمام اعلام شد، تیم خونه به خونه بابل به محرومیت از حضور تماشاگران در دو مسابقه خانگی محروم شد و باید ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. همچنین نتیجه بازی سه بر صفر به سود تیم اکسین البرز اعلام می شود و تیم خونه به خونه باید ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.(این رای قابل تجدید نظر است).

اعلام رای دیدار بادران تهران و نساجی قائم شهر

به گزارش تیتر ۳ » مسابقه تیم های بادران تهران و نساجی قائم شهر در حالی ۱۸ آبانماه برگزار شد و از سوی مرتضی غلامعلی تبار- بازیکن نساجی قائم شهر تخلفاتی مبنی بر رفتار زننده با نیمکت تیم قابل انجام داد که از سوی کمیته انضباطی با سه جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت ۵ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

ابراهیم کریمی- بازیکن تیم بادران تهران به دلیل رفتار زننده پس از پایان مسابقه به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود محکوم شد و باید ۵ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

قاسم اسلامی خواه- بازیکن تیم بادران تهران به دلیل رفتار زننده پس از پایان مسابقه به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود محکوم شد و باید ۵ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

همچنین سید کاظم داداشی- ماساژور تیم نساجی قائم شهر به دلیل حضور فعال در درگیری به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود محکوم شد و باید ۵ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

وحید کریمی- فیزیوتراپ تیم بادران تهران نیز به دلیل حضوری فعال در درگیری به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم است . وی همچنین به جریمه نقدی ۵ میلیون ریالی محکوم شد.

تیم نساجی مازندران نیز به دلیل فحاشی تماشاگرانش به داور و سرمربی و بازیکنان تیم مقابل باید ۱۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. همچنین با توجه به تکرار تخلف، یک جلسه محرومیت تعلیقی از حضور تماشاگران این تیم در دیدار خانگی در نظر گرفته شده است. محرومیت تعلیقی این رای از تاریخ ۲۳ آبانماه تا پایان فصل جاری معتبر است و چنانچه در مدت زمان مربوطه، تخلفی از سوی تماشاگران نساجی مشاهده شود، محرومیت تعلیقی و علاوه بر تنبیه موخر به مرحله به اجرا در خواهد آمد.

جریمه مالی تیم فوتسال شهروند ساری

مسابقه تیم های شهروند ساری و دبیری تبریز برگزار و از سوی تماشاگران تیم شهروند ساری تخلفانی مبنی بر فحاشی به داوران  صورت گرفت. این تیم به پرداخت ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

در صورتی که فریدون اندرخو لیدر متخلف به تخلفات خود ادامه دهد، در مسابقات بعدی از ورودش به محل برگزاری رقابتهای شهروند ساری جلوگیری می شود.

ضمنا در خصوص گزارشات رسیده در مورد نیمه تمام ماندن مسابقه، طبق ماده ۸۴ کمیته برگزاری مسابقات، رسیدگی و تصمیم لازم گرفته می شود و در خصوص وقوع تخلف، مراتب جهت اعمال تنبیه انضباطی به این کمیته اعلام شود.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو