کد خبر: 73551

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۶:۱۲

استاندار مازندران

جانبازان سندهای پرافتخار و ماندگار ایثار و شهادتند/ تفکر بسیج آمریکا را به زانو در آورده است

همزمان با سالروز تشكيل شجره طيبه بسيج، استاندار مازندران با حضور در مركز توانبخشي امام علي (ع) مركز استان با اهداء گل از جانبازان سرافراز تجليل نمود.

تیتر ۳: در این دیدار استاندار مازندران طی سخنانی جانبازان را سندهای پرافتخار و ماندگار ایثار و شهادت خواند و گفت : خدمت به جانبازان عبادت است.

 

محمد اسلامی با گرامیداشت یاد و خاطره دلاورمردیهای رزمندگان عزیز به ویژه بسیجیان در ۸ سال دفاع مقدس گفت : تفکر بسیج آمریکا را به زانو در آورده است زیرا بسیج در مدرسه عشق گوش به فرمان مولا حرکت می کند و به همین دلیل دشمن از نام بسیج هراس دارد.

 

مقام عالی دولت در استان تصریح نمود : با تفکر بسیجی و با هدایت هوشمند مرجعیت و یکپارچکی نیروهای مقاومت و همکاری منطقه ای شجره خبیثه داعش شکست خورد و پایان حکومتش اعلام شد .

 

وی تاکید کرد : در جنگ تحمیلی همه قطعنامه ها و تحریمها برای ما بود و همه امکانات و تجهیزات برای رژیم عراق ولی این ایثار و شهامت و شجاعت رزمندگان ما بود که سنگرهای دشمنان را فتح نمود.

 

اسلامی دستاوردهای انقلاب اسلامی را با وجود بعضی نارسائیها بسیار بزرگ خواند و گفت : رشد علمی و تکنولوژی و آگاهی عمومی مردم عزیز ما به برکت انقلاب اسلامی بی نظیر است و باید قدردان این همه دستاوردها که به برکت خون شهدا ، ایثار جانبازان و آزادگان حاصل شده است باشیم .

 

وی جانبازان را سندهای ماندگار دفاع مقدس خواند و گفت : این جانبازان عزیز راه عزت ، سربلندی و سرافرازی ملت ایران را هموار کردند و باید قدر آنان را بدانیم .

 

اسلامی اظهار داشت : همه باید در مسیر هدف اصلی انقلاب حرکت کنیم و شکوفایی علمی و اقتصادی را برای آرامش و آسایش و امنیت مردم فراهم نمائیم.

 

استاندار مازندران در پایان گفت : با هوشیاری ملت و رهبری حکیمانه و مدبرانه مقام معظم رهبری و تلاش دولت و قوا بسیاری از نقشه های دشمنان بر علیه جمهوری اسلامی خنثی شده است .

 

در این دیدار استاندار مازندران با اهداء گل از ایثار و فداکاری جانبازان سرافراز تجلیل نمود.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو