کد خبر: 20138

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۱۳:۲۷

بازرس کانون سراسری انجمن صنفی کارگران ساختمانی کشور:

جامعه کارگری از کمترین حقوق در بین اقشار مختلف بهره‌مند است

تیتر 3: مسلم مکاری در همایش کارگری در این شهرستان، اظهار کرد: دهه فجر انقلاب اسلامی فرصت مناسبی برای یادآوری روزهای سخت و شیرین پیروزی انقلاب ...

تیتر ۳: مسلم مکاری در همایش کارگری در این شهرستان، اظهار کرد: دهه فجر انقلاب اسلامی فرصت مناسبی برای یادآوری روزهای سخت و شیرین پیروزی انقلاب است تا ایران برای همیشه آبرومند، قدرتمند، عزت‌مند و مقتدر باشد.

 

وی با اعلام اینکه انجمن صنفی کارگران ساختمانی آمل در سال ۱۳۸۹ با عضویت ۷۱ نفر تأسیس شده و کار خود را آغاز کرد، افزود: هم‌اکنون این انجمن ۶ هزار نفر عضو دارد.

 

رئیس انجمن صنفی کارگران ساختمانی آمل تصریح کرد: از این تعداد ۳ هزار و ۲۰۰ نفر تحت حمایت بیمه هستند و بیش از ۲ هزار نفر در صف دریافت خدمات بیمه قرار دارند.

 

این مسؤول با اشاره به وجود ۲۳ انجمن ثبتی در مازندران با اثربخشی مطلوب، ادامه داد: امروزه مازندران پایلوت کشوری برگزاری کلاس‌های آموزش ایمنی است.

 

مکاری با بیان اینکه ۲ هزار و ۴۰۰ نفر در آمل با حضور در کلاس‌های آموزش ایمنی مطالب مفیدی را دریافت می‌کنند، بیان کرد: آموزش‌ها در راستای کاهش حوادث ناشی از کار بوده و در آینده اثر مطلوب آن را درک خواهیم کرد.

 

وی با اعلام اینکه ۱۳ عضو هیأت مدیره انجمن صنفی کارگران ساختمانی آمل برای رفاه بیشتر کارگران و جلوگیری از خطرات احتمالی فعالیت دارند، گفت: آمل و بابل از شهرهای متضرر در زمینه بیمه هستند و از مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران می‌خواهیم برای افزایش سهمیه بیمه این دو شهر مهم استان اقدامات اساسی داشته باشند.

 

بازرس کانون سراسری انجمن صنفی کارگران ساختمانی کشور با اشاره به اینکه جامعه کارگری از نخستین اقشار متصل به انقلاب اسلامی هستند و در ایام پیروزی انقلاب و هشت سال دفاع مقدس با تقدیم شهدا و رزمندگان فراوان نشان دادند پای ولایت و آرمان‌های انقلابی هستند، گفت: جامعه کارگری امروزه از کمترین حقوق در بین اقشار مختلف بهره می‌گیرد و خود را سرباز صدیق انقلاب می‌داند./فارس

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو