کد خبر: 14038

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۱:۲۴

جاده های مازندران برفی و لغزنده

به گزارش تیتر 3 » مرکز مدیریت راههای مازندران اعلام کرد: ترافیک در جاده های ارتباطی هراز ، سوادکوه ، کندوان و کیاسر عادی و ...
جاده های مازندران برفی

به گزارش تیتر ۳ » مرکز مدیریت راههای مازندران اعلام کرد: ترافیک در جاده های ارتباطی هراز ، سوادکوه ، کندوان و کیاسر عادی و روان است.

در ارتفاعات جاده کندوان وسوادکوه اکنون شاهد بارش خفیف برف، همراه با کاهش دید افقی و مه رقیق صبحگاهی است.

بر اساس این گزارش دامنه های کوهستانی جاده مازندران بارانی و لغزنده است. و مسافرانی که قصد تردد در این محورها را دارند زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی به  همراه داشته باشند.
به مناسبت  اربعین حسینی محدودیت‌های ترافیکی در جاده های مازندران اعمال شد.

تردد موتورسیکلت‌ها تا ساعت ۶ روز دوشنبه یکم آذر ماه از جاده چالوس، هراز و سوادکوه ممنوع است.

تردد انواع کامیون و کامیونت به‌استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۸ تا ۲۲ امروز از این محور ممنوع است.

تردد انواع تریلی به‌استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی نیز از ساعت ۸ تا ۲۲ امروز از تهران به قائم‌شهر و بالعکس ممنوع است.

تردد انواع تریلی، کامیون و کامیونت از محور کندوان همچنان ممنوع است .

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۳ یک‌شنبه ۳۰ آبان از کرج به مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس‌راه در محل ،تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ تا ۲۳ همان روز از مرزن‌آباد به‌سمت کرج یک‌طرفه است.

برای تسهیل در تردد خودروها در جاده هراز نیز رفت آمد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۳ امروز از رودهن به آمل ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس‌راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۳ همان روز از آب‌اسک به‌سمت رودهن یک‌طرفه خواهد شد.

تلفن مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره‌های ۲۱۸۲۹۳۴ و ۲۱۸۲۹۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ شبانه‌روزی آماده پاسخگویی در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو