کد خبر: 73604

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۲۱:۰۶

سخنگوی مجمع نمایندگان مازندران:

جابه جایی مدیران استانی مطالبه اصلی نمایندگان مازندران است

سخنگوی مجمع نمایندگان مازندران با اشاره به اینکه مسئولیت‌های فرسایشی برای استان آسیب‌زا است، گفت: جابه جایی مدیران استانی مطالبه اصلی نمایندگان مازندران است.

تیتر ۳: ولی الله نانواکناری عصر امروز در نشستی خبری به مناسبت روز مجلس با اشاره به اینکه همدلی بین نمایندگان استان در موضوعات توسعه ای  زبانزد است، اظهار داشت: امیدواریم بتوانیم برای رفع عقب ماندگی مازندران تلاش کنیم.

 

وی افزود: مقوله شایسته‌سالاری در انتصابات مدیران را در جلسه امروز با استاندار مازندران مطرح کرده و به استاندار توصیه کردیم تا تغییرات مدیران استانی را سریعا صورت دهد چراکه  معتقدیم فرسایشی عمل کردن سبب عدم توسعه در مازندران می‌شود.

 

نانواکناری با بیان اینکه نگاه دولت بر جابجایی استانداران از افراد غیربومی بوده است، افزود: در مجمع نمایندگان مازندران دنبال گزینه بومی بودیم ولی به واسطه اینکه اسلامی از نیروهای موفق بوده امیدواریم بتواند استاندار موفقی برای مازندران باشد.

 

وی با اشاره به اینکه مجمع نمایندگان استان جلوی توزیع برنج خارجی را در سطح استان و کشور بگیرد، گفت: حمایت از تولیدات داخلی باید از موضوعات جدی استاندار مازندران باشد که توجه شود.

 

این نماینده مجلس با بیان اینکه امیدواریم با ایجاد تنظیم بازار بتوانیم برنج کشاورزان را بفروشیم، افزود: مازندران در حوزه تولید مرکبات نیز جایگاه مطلوبی دارد.

 

نانواکناری با اشاره به اینکه کشورهای حوزه دریای خزر بازار خوبی برای صادرات محصولات کشاورزی است، گفت: استاندار مازندران مکلف به سرانجام رساندن این موضوع است.

 

وی با بیان اینکه برای انتخاب منطقه ویژه اقتصادی در مازندران باید کار کارشناسی صورت گیرد و نگاه جانبدارانه و تحمیلی نباشد، افزود: هر نقطه استان که مورد تایید باشد استان از آن متنفع خواهد شد. 

 

این نماینده مجلس با اشاره به اینکه نمایندگان مازندران برتغییر مدیریت‌ها در استان تاکید دارند، گفت: جایگاه مازندران از وضعیت فعلی باید بهتر از این باشد و از عقب ماندگی دور شود.

 

وی با بیان اینکه مقوله انتقال گاز دامغان به مازندران امری اصولی بوده است، افزود: این اقدام سبب شده تا مردم مازندران در فصل سرد سال دیگر مشکل قطعی گاز نداشته باشند.

 

نانواکناری با اشاره به اینکه سطح تولیدات کشاورزی، توسعه صادرات محصولات کشاورزی در نشست با استاندار مازندران صورت گرفته شده است، گفت: امیدواریم بتوانیم در  برطرف کردن عقب‌ماندگی‌های مازندران گام برداریم./تسنیم

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو