کد خبر: 10354

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۷/۱۸ - ۱۹:۳۰

مدیرکل پست مازندران خبر داد:

جابه جایی بیش از ۲۲ میلیون مرسوله در مازندران

تیتر3: مدیرکل پست مازندران، از جابه جایی بیش از 22 میلیون مرسوله در 6 ماه نخست امسال در این استان خبر داد و گفت: در ...

تیتر۳: مدیرکل پست مازندران، از جابه جایی بیش از ۲۲ میلیون مرسوله در ۶ ماه نخست امسال در این استان خبر داد و گفت: در این مدت ۱۲ میلیون مرسوله وارد ، ۱۰ میلیون مرسوله صادر و ۱۰ هزار مرسوله خارجی نیز در این استان توزیع شد.

اسماعیل بوداغی در نشستی با خبرنگاران به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی پست، گفت: پست قدمتی چند هزار ساله دارد.

وی، با بیان اینکه هر چه جوامع  توسعه یافته تر شود اثرات پست بیشتر مشهود می شود،  افزود: پست نقش بسزایی در ترویج دولت الترونیک دارد.

مدیرکل پست استان مازندران، تصریح کرد: فلسفه دولت الکترونیک این است که در راستای صرفه جویی در وقت و هزینه افراد،  هیچ ارباب رجوعی بطورمستقیم با نهادها سروکارنداشته باشد لذا پست می تواند در ارائه خدمات نقش بسزایی ایفا نماید.

وی از تغیر نام پست به ” شرکت ملی پست ” خبر داد و افزود:  دولت تدبیر و امید با ارسال لایحه ای به مجلس شورای اسلامی نام پست را به ” شرکت ملی پست” کاملا دولتی تغیر داد.

بوداغی، بر شناسایی نیازهای جامعه و ارایه خدمات بر اساس آن تاکید و تصریح کرد: از این رو پست فیزیکی، الکترونیکی و مالی در دستور کار قرار گرفت تا بتوانیم بسته کامل خدماتی را به مشتری ارایه نماییم.

وی، اساس کار پست را تحول و نوآوری متناسب با نیاز مشتری عنوان کرد و گفت: تلاش می کنیم سرویس های بومی مانند پست کشاورزی، گل و گیاه و… نیز در استان راه اندازی نماییم.

بوداغی، نوآوری، رقابت پذیری و کیفیت را ۳ استراتژی مهم پست دانست و اظهار داشت: ارایه بهترین خدمات در شرایط رقابتی با کمترین هزینه و کیفیت بالا را سرلوحه کار خود قرار دادیم.

 

*اجرای طرح ساماندهی و یکسان سازی نشانی ایرانیان(جی نف) در ساری

مدیرکل پست استان مازندران، از اجرای طرح ساماندهی و یکسان سازی نشانی ایرانیان بر مبنای طول و عرض جغرافیایی (جی نف) در مرکز این استان همزمان با شهرهای تهران، مشهد، اصفهان و شیراز خبر داد و گفت: این طرح، فرابخشی و ملی است که در تیرماه سال ۹۴ توسط شورای عالی فناوری اطلاعات به ریاست رئیس جمهور با مسوولیت شرکت ملی پست و همکاری سایر نهادهای ذی ربط به تصویب رسید.

وی ادامه داد: درسال جاری که به نام” اقتصاد مقاومتی: اقدم و عمل” نامگذاری شده  این طرح جزء پروژه های مصوب اقتصاد مقاومتی و پروژه های اولویت دار می باشد.

بوداغی، با بیان اینکه با استقرار این طرح بخشی از اهداف دولت الکترونیک نیز محقق می شود، افزود: این طرح طی مدت دو سال باید به مرحله اجرا درآید که انتظار می رود تا پایان سال ۹۶ عملیاتی شود.

مدیرکل پست استان مازندران، تصریح کرد: همزمان با اجرای طرح جی نف ، پروژه ساماندهی املاک نیز اجرا خواهد شد.

بوداغی، در بخش دیگری از سخنانش، گفت: ۶۰۰ نفر در بخش‌های مختلف پست به صورت مستقیم و بیش از ۲ هزار پرسنل نیز در قالب بخش خصوصی با این سازمان در دفاتر آی‌سی‌تی شهری و روستایی همکاری می‎کنندبنابراین  یکی از ویژگی‌های پست ارائه خدمات به صورت شبانه‌روزی است.

 

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو