کد خبر: 3715

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۳/۰۱ - ۴:۰۳

ثبت وقف ۱۱ میلیارد ریالی در ساری

شرق پرس: رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ساری در گفت‌وگو با  فارس  از ثبت یک وقف جدید در شهرستان ساری خبر داد و بیان کرد: واقف خیراندیش قلی فلاح با حضور در اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ساری سه پلاک زمین ...

 

 حجت‌الاسلام مسعود قربانی از ثبت یک وقف جدید به ارزش ۱۱ میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.

شرق پرس: رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ساری در گفت‌وگو با  فارس  از ثبت یک وقف جدید در شهرستان ساری خبر داد و بیان کرد: واقف خیراندیش قلی فلاح با حضور در اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ساری سه پلاک زمین و ساختمان دو طبقه خود را وقف کرد.

رئیس اداره اوقاف و امور شهرستان ساری تصریح کرد: واقف خیراندیش قلی فلاح پدر شهید دوران دفاع مقدس است که زمین و منزل مسکونی خود را وقف کرده است.

قربانی با بیان اینکه مساحت سه پلاک زمین وقفی ۴۶۷ متر مربع است، افزود: ساختمان دو طبقه این موقوفه به مساحت ۱۸۷ متر مربع به ثبت رسیده است.

وی به ارزش این موقوفات اشاره کرد و اظهار داشت: ارزش تقریبی موقوفه قلی فلاح حدود ۱۱ میلیارد ریال است.

قربانی با اشاره به اینکه به واقفان در هنگام ثبت وقف‌های جدید مشاوره ارائه می‌شود، گفت: این موقوفه جدید با نیت صرف امورات فرهنگی و قرآنی مسجد محمد رسو‌ل‌الله(ص) ساری به ثبت رسیده است.

به گزارش فارس، رئیس اداره اوقاف ساری تصریح کرد: این موقوفه جدید با ارزش‌ترین موقوفه مازندران از ابتدای سال جاری تاکنون است.

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو