کد خبر: 15187

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۹/۱۱ - ۱۹:۰۸

تیم کشتی ستارگان ساری در شأن مازندران و ایران واقع نشد

تیتر 3 » تیم کشتی ستارگان ساری که در رقابت‌های کشتی آزاد جام باشگاه‌های جهان شرکت کرده بود به مقام ششمی این رقابت‌ها رضایت داد.

به گزارش تیتر ۳ » از شهرستان ساری، تیم ستارگان ساری در رقابت‌های کشتی آزاد جام باشگاه‌های جهان شرکت کرده بود به مقام ششمی این رقابت‌ها رضایت داد.

سومین دوره رقابت‌های کشتی آزاد جام باشگاه‌های جهان از ظهر چهارشنبه به‌وقت‌ ایران در سالن لوکوموتیو شهر خارکف اوکراین آغازشده بود، امشب به پایان می‌رسد.

 

%image_alt%

 

دو تیم بیمه رازی و ستارگان ساری در این رقابت‌ها به‌عنوان نماینده کشورمان حضور داشتند که تیم ستارگان ساری به مقام ششمی رضایت داد و تیم بیمه رازی هم در فینال به مصاف تایتان مرکوری آمریکا می‌رود.

تیم ستارگان ساری که در گروه D این رقابت‌ها حضور داشت در اولین بازی خود به مصاف ارمنستان می‌رود که نتیجه را ۵ به ۳ به این حریف قدرتمند خو واگذار می‌کند.

 

%image_alt%

 

این تیم مازندرانی در دومین بازی خود به با باشگاه استانبول ترکیه دست‌و پنجه نرم می‌کند که با نتیجه ۴ بر ۴ به‌دلیل امتیاز فنی بیشتر به پیروزی می‌رسد و به‌عنوان تیم دوم گروه خود به مرحله بعد سعود می‌کند و گوش‌شکسته‌های مازندرانی موفق می‌شوند تیم چپلی بی سی مجارستان را درهم بکوبند.

تیم ستارگان ساری که برای کسب مقام پنجم قهرمان گرجستان را پیش روی خود داشت نتوانست از سد این تیم بگذرد و با شکست سنگین هفت بر یک به مقام ششمی این رقابت‌ها رضایت داد.

 

%image_alt%

 

سید مصطفی دامادی، مهران شیخی، سجاد ذبیحی، سبحان محمدزاده، صائب کلانتری، کیانوش نادری، الیاس بختیاری و جابر صادق‌زاده اعضای تیم ستارگان ساری را در اوزان ۵۷، ۶۱، ۶۵، ۷۰، ۷۴، ۸۶، ۹۷ و ۱۲۵ کیلوگرم تشکیل می‌دهند.

 

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو