کد خبر: 54105

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۰:۳۹

تیم ملی با درخشش ملی پوشان مازندرانی قهرمان شد

به گزارش تیتر 3 » رئیس هیأت ورزش‌های جانبازان و معلولان مازندران گفت: تیم ملی والیبال نشسته مردان ایران در فینال ۲۰۱۷ آسیا و اقیانوسیه، ...

به گزارش تیتر ۳ » رئیس هیأت ورزش‌های جانبازان و معلولان مازندران گفت: تیم ملی والیبال نشسته مردان ایران در فینال ۲۰۱۷ آسیا و اقیانوسیه، با درخشش ملی‌پوشان مازندرانی خود با غلبه بر قزاقستان به‌عنوان قهرمانی دست یافت.

نقی مهدوی امروز در گفت‌وگویی، با اشاره به قهرمانی تیم ملی والیبال نشسته کشورمان، اظهار کرد: تیم والیبال نشسته مردان کشورمان در فینال بازی‌های آسیا و اقیانوسیه ۲۰۱۷ چین با درخشش سه بازیکن مازندرانی به نام‌های رمضان صالحی، مرتضی مهرزاد و مجید لشکری با برتری مقابل قزاقستان قهرمان این پیکارها شد.

وی افزود: در فینال این مسابقات تیم ملی والیبال نشسته کشورمان در سه ست متوالی با نتایج ۲۵ بر ۱۵، ۲۵ بر ۱۹ و ۲۵ بر ۱۲ با برتری مقابل قزاقستان قهرمان آسیا و اقیانوسیه شد.

رئیس هیأت ورزش‌های جانبازان و معلولان مازندران در ادامه افزود: تیم والیبال نشسته ایران پیش از این در مرحله گروهی مقابل تیم‌های چین، ژاپن، سریلانکا، قزاقستان و عراق به پیروزی دست یافته بود.

مهدوی در پایان گفت: مراسم استقبال از سه ورزشکار مازندرانی روز سه‌شنبه با حضور مسؤولان استانی و شهرستانی برگزار می‌شود.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو