کد خبر: 9735

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۷/۱۲ - ۱۴:۵۳

تیم فوتسال شهرداری نکا را در یابید !

تیتر 3 » تیم فوتسال شهرداری نکا با مشکلات متعددی دست و پنجه نرم می کند اما هیچ بخشی مسئولیت این تیم را بر عهده نمی گیرد.

تیم فوتسال شهرداری نکا

به گزارش تیتر ۳ » شهرستان نکا یکی از مناطق ورزش خیز استان مازندران است. با توجه به اینکه این شهرستان آمار بالایی از جوانان را به خود اختصاص داده است شاهد آن هستیم که پیشکسوتان حوزه ورزش برای پیشگیری از ایجاد آسیب های اجتماعی اقدام به تربیت نیروهای ورزشکار از بین جوانان کرده اند. این شهرستان از ابتدای انقلاب باشگاهی به نام پیام انقلاب را تشکیل داد که بیش از نیمی از فوتبالیست های این باشگاه در جبهه به شهادت رسیدند.

در سال های بعد نیز شاهد شکوفایی بسیاری از جوانان نکایی در عرصه های مختلف ورزشی در سطح کشوری و بین المللی بودیم اما رفته رفته شاهد نزول ورزشکاران و افزایش بی رغبتی در بین جوانان این شهرستان به رشته های ورزشی بودیم.

این موضوع را با برخی از پیشکسوتان حوزه ورزش نکا مطرح کردیم که درگذر از همه واقعیت ها یک نکته برایم تاسف برانگیز بود. محمد شکری از پیشکسوتان توسعه ورزش نکا که از جوانی نیروهای مختلفی را تربیت و به جامعه ورزش کشور معرفی کرد این روزها سرپرست تیمی است که نامش را از شهرداری نکا به شهروند نکا تغییر داده است!!

درست چند سال پیش بود که شورای اسلامی و شهرداری نکا در مراسمی مجله ای را توزیع کرده بودند که در آن عملکرد این نهاد را نشان می داد، جالب این جا است که این نهاد موفقیت های تیم فوتسال شهرداری نکا را مربوط به مدیریت شهرداری و شورای اسلامی شهر عنوان کرده بود.

چندی پیش نیز شهردار نکا مطلبی را در یکی از رسانه های مکتوب به چاپ رسانده بود که اعلام کرد این نهاد، حامی ورزش بوده و بودجه های زیادی را جهت توسعه ورزش شهرستان اختصاص داده است.

محمد شکری سرپرست تیم فوتسال شهروند نکا نیز با بیان اینکه عدم حمایت مسئولان شهری از تیم فوتسال شهرداری نکا موجب شد تا نام تیم را تغییر دهم؛ اظهار کرد: نام تیم را از شهرداری به شهروند تغییر دادیم که از کمک های مردمی استفاده کنیم اما نشد و دوباره به اسم گذشته بازگشته است.

سرپرست تیم فوتسال شهرداری نکا گفت: یک ماه دیگر لیگ دسته یک فوتسال کشور شروع می شود ولی همچنان در بلاتکلیفی به سر می بریم.

وی افزود: بارها به شهرداری مراجعه کردیم و مشکلات و بحران های مالی را با آن ها مطرح کردیم اما گوش شنوایی در کار نیست. شکری گفت: پس از شموشک و نساجی الان نوبت به فوتسال رسیده و این بار نیز باید تیم فوتسال شهروند نکا قربانی شود، من تمامی هزینه های تیم را شخصا پرداخت می کنم و اگر این طور پیش برود دیگر نمی توانم این تیم را در دسته یک کشور نگه دارم.

 

مشکلات فوتسال ربطی به شهرداری نکا ندارد

 

سید عیسی میری شهردار نکا در گفت و گو با ایسنا با بیان اینکه تیم فوتسال شهرداری نکا ربطی به مجموعه شهرداری نکا ندارد، اظهار کرد: به اندازه وسع خودمان از این تیم حمایت کرده ایم و تغییر نام این تیم ربطی به شهرداری نکا ندارد!

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان نکا نیز در گفت وگو با ایسنا با بیان اینکه حمایت های کافی از این تیم انجام شده است، اظهار کرد: سال گذشته نیز سرمایه گذاری را برای خرید تیم پیدا کردیم اما به دلیل اختلاف های متعددی که در اعضای هیئت مدیره این تیم وجود داشت خریدار منصرف شد.

مجتبی رضایی خاطر نشان کرد: سال گذشته نیز لباس و محل تمرین این تیم توسط اداره ورزش و جوانان شهرستان نکا تامین شد که بیش از ۱۵ میلیون تومان اعتبار می طلبید.

وی افزود: برخی مشکلات داخلی این تیم نیز مطلوب نیست به طوری که تیم شهرداری نکا حتی یک بازیکن بومی ندارد و میزبان بازیکنان دیگر شهرستان ها است.

رضایی گفت: پیشنهاد دادم که به جای دسته یک، تیمی را از جوانان نکایی تشکیل داده و در لیگ برتر امیدهای فوتسال کشور حضور یابند.

رئیس اداه ورزش جوانان نکا خاطرنشان کرد: مدیریت تیم داری این تیم نیز ضعیف است و باید اصلاح شود ما به هر اندازه ای که در وسعمان باشد از تقویت این تیم دریغ نمی کنیم.

رضایی با بیان اینکه علاقه مندی در مدیریت مجموعه شهرداری نکا مبنی بر حمایت از تیم فوتسال شهرداری نکا وجود ندارد، گفت: تیم شهرداری نکا ماهیت خصوصی دارد و این گفته شهردار که این تیم ربطی به شهرداری ندارد درست است.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو