کد خبر: 7234

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۶/۰۸ - ۱۲:۳۶

وزیر ورزش و جوانان در جویبار مطرح کرد

کشتی مازندران بر تارک ورزش ایران ایستاد

وزیر ورزش و جوانان با تقدیر از مدال‌آوری ورزشکاران المپیکی مازندران در آوردگاه بین‌المللی گفت: در دولت تدبیر و امید بالغ بر ۶۰۰ پروژه ورزشی نیمه‌تمام به تکمیل و بهره‌برداری رسید.

وزیر ورزش

تیتر ۳: محمود گودرزی در آغاز عملیاتی اجرایی سالن ورزشی ۵ هزار نفری شهرستان جویبار با یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و گرامیداشت هفته دولت به دیدار اخیر اعضای هیئت دولت دهم با مقام معظم رهبری اشاره و اظهار داشت: از پیام تبریک نویدبخش مقام معظم رهبری به پاس قهرمانی ورزشکاران المپیکی که بسیار راهگشا و امیدآفرین بوده قدردانی می‌شود.

وی افزود: وزارت ورزش نیز با تأسی از منش پهلوانی و ارتقاء قهرمان‌پروری برای توسعه زیرساخت‌های ورزش کشور تلاش می‌کند.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اینکه مازندران قلب ورزش ایران بوده و توانمندی ورزشی ایران در عرصه‌های بین‌المللی و قهرمانی تحت تأثیر این استان ورزش‌خیز بوده است افزود: باید قدردان تک تک مدال‌آوری ورزشکاران این خطه خصوصاً شهرستان کشتی‌خیز جویبار باشیم.

گودرزی با تقدیر ویژه از کشتی‌گیران مدال‌آور جویباری در المپیک ریو گفت: واقعاً تماشای کشتی رضا یزدانی، کمیل قاسمی و حسین یزدانی باعث غرور مضاعف همه ملت ایران شده است و بنده به عنوان وزیر ورزش به پاس این مدال‌آوری افتخار می‌کنم.

وی با بیان اینکه هفته دولت بهانه‌ای است که عملکرد دولتمردان به نحو شایسته‌ای برای مردم بازگو شود گفت: باید از تلاش‌های دولت پشتیبانی کنیم و این تلاش‌ها را قدر بدانیم.

وزیر ورزش و جوانان کاهش تهدیدات و تحریم‌ها در عرصه بین‌المللی، افزایش صادرات نفت، نفی ایران هراسی، رفع مأموریت نقل و انتقال پول، افزایش میزان مشارکت در سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی و عدم رشد اقتصادی را از موفقیت‌های دولت تدبیر و امید در سالهای اخیر دانست و گفت: در ابتدای فعالیت بنده در وزارت ورزش ۴۲۸۰ پروژه نیمه‌تمام وجود داشت که با تلاش مسئولان ملی و نمایندگان توانستیم تاکنون ۶۰۰ پروژه ورزشی نیمه‌تمام را تکمیل و تلاش داریم مابقی پروژه‌ها را تا پایان دولت به سرانجام برسانیم.

گودرزی با اشاره به اینکه هنوز در هیچ استانی در کشور کلنگ پروژه‌ای در حوزه ورزش زده نشده است گفت: به افتخار مردم ورزش‌دوست مازندران و جویبار برای نخستین بار در دولت تدبیر و امید کلنگ ساخت سالن ۵ هزار نفره ورزشی را به زمین می‌زنیم تا در اسرع وقت و با صرف اعتبار ۳۰ میلیارد تومانی بتوانیم در فضایی به مساحت ۱۰ هزار مترمربع سالن ورزشی سرپوشیده چندمنظوره با امکانات کامل ورزشی و اتاق‌های VIP ایجاد کنیم.

وی با بیان اینکه کشتی مازندران بر تارک ورزش ایران و جهان ایستاده است و باید قدردان ورزشکاران مدال‌آور این خطه باشیم گفت: امیدواریم بتوانیم حق ورزشکاران مدال‌آور این خطه را ادا کنیم.

وزیر ورزش پس از این مراسم عازم تهران شد./تسنیم

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو