کد خبر: 20527

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۲۳:۱۸

مدیرکل بیمه سلامت مازندران اعلام کرد:

تکمیل ثبت اطلاعات شرکای کاری اداره کل بیمه سلامت مازندران

مدیرکل بیمه سلامت مازندران اعلام کرد: ثبت اطلاعات آزمایشگاهها، داروخانه ها و موسسات تصویربرداری استان مازندران در سامانه شرکای کاری بیمه سلامت تکمیل شد.

به گزارش تیتر ۳ به نقل از پایگاه اطلع رسانی بیمه سلامت مازندران،  مدیرکل بیمه سلامت مازندران اعلام کرد: ثبت اطلاعات آزمایشگاهها، داروخانه ها و موسسات تصویربرداری استان مازندران در سامانه شرکای کاری بیمه سلامت تکمیل شد.

 

دکتر رسول ظفرمند گفت: با توجه به طرح جدید سازمان بیمه سلامت در ارتباط با شرکای کاری در قالب “سامانه شرکای کاری” که به عنوان مجموعه ای از سامانه هایی است که تمام شرکای کاری سازمان بتوانند به صورت متمرکز فعالیت های خود را در آن انجام دهند ، در مرحله نخست از اجرای این طرح در استان مازندران، آزمایشگاه ها، داروخانه ها و موسسات تصویربرداری طرف قرارداد، اطلاعات خود را در این سامانه ثبت و تکمیل نمودند.

 

وی در ادامه گفت: از مزایای اجرای طرح شرکای کاری می توان به مشخص نمودن قراردادها، هزینه ها، تعرفه های مورد تأیید و تعامل در این سامانه اشاره نمود . وی افزود: از دیگر مزایای این سامانه می توان به ، کنترل‌های مبتنی‌بر تنظیمات در قراردادها در زمان پردازش اسناد شرکای کاری، مشاهده اشکالات اسناد در سامانه و تصحیح و جلوگیری از بروز خطا در اسناد ارسالی و تدوین سیاست‌گذاری به‌صورت متمرکز با قابلیت پیاده‌سازی آنی اشاره نمود.

 

مدیرکل بیمه سلامت مازندران در ادامه ضمن تقدیر از زحمات خالصانه انجمن های صنفی شامل: داروسازان، آزمایشگاهها، رادیولوژیستها و موسسات درمانی طرف قرارداد همچنین کارکنان پرتلاش این اداره کل، اعلام کرد: پذیرش نسخ بهمن ماه مؤسسات نیز از طریق سامانه شرکای کاری انجام می شود و دیگر پذیرش حضوری و دستی از طریق ادارات بیمه سلامت صورت نخواهد گرفت.

 

لازم به ذکر است در راستای اجرای طرح سلامت محور دولت تدبیر و امید در جهت امکان چاپ دفاتر بیمه سلامت در کلیه شهرستانها نیز این اداره کل اقدام به راه اندازی سامانه امید و سامانه شرکای کاری نمود که بر این اساس با تعریف رمز کاربری برای کلیه مؤسسات بیمه گذار و ارسال فایل آموزشی برای آنان، جهت به روز کردن عملیاتهای بیمه گری، نیز جلسه ای آموزشی با حضور بیش از یکصد نفر از مسئولین و کاربران دفاتر پیشخوان طرف قرارداد سطح استان در این  اداره کل برگزار شد.

 

همچنین در پایان این دوره آموزش پرسش و پاسخ مؤسسات شرکت کننده در این دوره آموزشی با مسئولین اداره کل بیمه سلامت مازندران در راستای نحوه کار با سامانه شرکای کاری برگزار شد.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو