کد خبر: 12700

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۱۸ - ۸:۰۰

رابط خریدار باشگاه نساجی مازندران:

تکلیف تیم نساجی امروز مشخص می‌شود/ خبرهای خوش در راه است

تیتر 3 » رابط خریدار باشگاه نساجی مازندران گفت: تکلیف تیم فوتبال نساجی امروز مشخص می‌شود و به احتمال 90 درصد مالکیت باشگاه به خریدار جدید انتقال پیدا می‌کند.

حبیب کوهی

به گزارش تیتر ۳ به نقل از فارس حبیب کوهی با بیان اینکه سرمایه تیم نساجی تماشاگرانش هستند، اظهار کرد: نساجی تماشاگرانی دارد که از تمام گروه‌های سنی و شغلی و با مشکلات فراوان در یک‌روز کاری و هوای بارانی و سرد به استادیوم می‌روند و روی سکوهای سرد سیمانی می‌نشینند و با تمام وجود تیم محبوبشان را تشویق می‌کنند.

وی افزود: در این تشویق کردن‌ها، جامانده‌های از روی سکو، سرپا می‌ایستند و آنان را همراهی می‌کنند و به جرأت می‌گویم هیچ تیمی در کشور این همه طرفدار ندارد.

رابط خریدار باشگاه نساجی مازندران ادامه داد: می‌طلبد بازیکنان نساجی، ضمن ارج نهادن به جایگاه این تماشاگران مشتاق و هواداران سینه‌چاک قدری تعصب به خرج دهند و با تمام قوا برای شاد کردن دل آنها قدم بردارند.

کوهی تصریح کرد: سیاست ما در جذب بازیکن به کارگیری بازیکنان بومی است که وابستگی فراوانی به شهر و دیار خود دارند و برای تیم خود از جان مایه بگذارند.

وی با بیان اینکه شهرستان قائم‌شهر، فوتبالیست‌های گمنام فراوانی دارد و می‌شود به راحتی با تدارک یک‌سری مسابقات فوتبال در سطح روستاها، استعدادها را شناسایی و کشف کرد، اظهار کرد: در نظر داریم در صورت قطعی شدن قرارداد تا نیم‌فصل کار نقل و انتقالات باشگاه را انجام دهیم و دل مردم قائم‌شهر را شاد کنیم.

کوهی به قدمت بیش از ۶۰ ساله باشگاه نساجی اشاره کرد و گفت: خیلی راحت می‌توانم سرمایه پیشنهادی را در شهر خودم هزینه کنم ولی مطمئنم هیچ کجای ایران به اندازه قائم‌شهر علاقه‌مند به فوتبال ندارد و تیم نساجی یک پدیده تکرار نشدنی است.

%image_alt%

وی از مردم ورزش‌دوست و فوتبالی مازندران و به‌ویژه قائم‌شهری‌ها درخواست کرد تا صبر پیشه کنند و منتظر خبرهای خوش در آینده‌ای نه چندان دور باشند.

خریدار باشگاه نساجی تصریح کرد: در صورت توافق و خرید باشگاه، برنامه‌ای پنج‌ساله برای نساجی داریم و تمام تلاش خود را به‌کار می‌گیریم تا نساجی دوباره به اوج برگردد.

این مسؤول حمایت از محمود فکری و تقویت وی را از برنامه‌های دیگر خریدار باشگاه نساجی اعلام کرد و گفت: اگر لازم باشد برای نیم‌فصل، با نظر فکری و در صورت نیاز با هر بازیکنی که وی مدنظر دارد قرارداد می‌بندیم.

به گزارش فارس، امروز جلسه‌ای با حضور پرهام و خریدار جدید باشگاه برگزار می‌شود و براساس گفته حبیب کوهی مسؤول خریداری تیم فوتبال نساجی تکلیف تیم مشخص می‌شود و به احتمال ۹۰ درصد مالکیت باشگاه به خریدار جدید انتقال پیدا می‌کند.

 

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو