کد خبر: 232

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۱۱/۰۲ - ۵:۵۸

توطئه خانوادگی برای سرقت از خانم رئیس

  به گزارش شرق پرس، وی با بیان اینکه این زن عنوان كرد که پس از برداشت وجه از حسابش، از طریق SMS ...

 

 

رئیس پلیس فتای پایتخت از دستگیری کارمندی خبر داد که با یک توطئه خانوادگی، از صاحب شرکت گردشگری سرقت کرده بود.سرهنگ محمد مهدی کاکوان در تشریح جزئیات این خبر گفت: چندی پیش زنی به نام «افسانه» که صاحب یک شرکت گردشگری بود، با مراجعه به پلیس فتا اعلام کرد مبلغ چهار میلیون تومان به صورت غیرمجاز از حسابش برداشت شده است.

 

به گزارش شرق پرس، وی با بیان اینکه این زن عنوان کرد که پس از برداشت وجه از حسابش، از طریق SMS بانک در جریان برداشت قرار گرفته است، گفت: این زن با مراجعه به بانک و پیگیری‌های لازم، متوجه می‌شود که مبلغ چهار میلیون تومان به حساب زنی به نام «مریم» واریز شده است که با وجود تماس رئیس شعبه با این زن مبنی بر انتقال غیرمجاز وجه، اما این زن واریز اشتباهی وجه را قبول نمی‌کند.

به همین دلیل «افسانه» با حضور در پلیس فتا، از پلیس درخواست کمک کرد. با هماهنگی‌های انجام شده با مقام قضایی، «مریم» برای ارائه پاره‌ای از توضیحات به پلیس فتا دعوت شد. این زن با حضور در مقر پلیس، اعلام کرد که مبلغ چهار میلیون تومان بابت یکی از قرض‌های همسرش به حساب وی واریز شده است و به هیچ عنوان نیز برداشت غیرمجاز را قبول نکرد و به همین دلیل با اخذ دستور قضایی، ماموران نسبت به دعوت از همسر این زن به نام «میثم» به مقر پلیس اقدام کردند.

کاکوان افزود: با حضور «میثم»، وی در ابتدا اظهارات همسرش را تایید کرد، اما در ادامه در دام تناقض‌گویی‌های خود اسیر شد و پسر عمه‌اش به نام «محسن» را طراح اصلی این سرقت معرفی کرد.وی با بیان اینکه «میثم» در اظهارات خود عنوان کرد که پسر عمه‌اش با دریافت شماره حساب بانکی، به آنها گفته است که مبلغ چهار میلیون تومان به حساب آنها واریز می‌کند، گفت: میثم در اظهاراتش عنوان کرد که پسر عمه‌اش دو میلیون و ۶۰۰ هزار تومان از پول را برداشته و مابقی را به این زوج هدیه داده است!

با توجه به اظهارات «میثم»، ماموران پلیس فتا با اخذ دستور، از مقام قضایی نسبت به دستگیری «محسن» اقدام کردند. در ادامه، مشخص شد که این فرد کارمند قبلی شرکت گردشگری بوده و در زمان فعالیتش در این شرکت، کارهای بانکی را انجام می‌داده است که پس از مدتی با اطمینان از عدم تعویض رمزهای بانکی، نسبت به سرقت از شرکت اقدام کرده است.
قانون

 

/انتهای خبر

 

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو