کد خبر: 9798

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۷/۱۳ - ۱۰:۲۹

توصیه آیت الله نورالله طبرسی به مناسبت هفته ناجا در مازندران

تیتر 3 » نماینده ولی فقیه در مازندران به پلیس توصیه کرد رفتار مناسب با ناهنجاری ها داشته باشند.

آیت الله طبرسی

به گزارش تیتر ۳: نماینده ولی فقیه در دیدار فرماندهان نیروی انتظامی و دریابانی استان به مناسبت هفته ناجا در ساری گفت: در روایات آمده اگر مجموعه امنیتی برای پاسداری از مرزو بوم کشور اسلامی یک شب نگهبانی دهد با دو ماه روزه یک عابد برابری می کند.

وی با بیان اینکه خدمت دستگاه هایی همچون بسیج، سپاه، نیروی انتظامی یک خدمت پایه‌ای است، افزود: هر گونه خدمات رسانی به مردم بر اساس وجود امنیت است و ما شاهد هستیم که کشورهای همجوار ایران به علت نداشتن امنیت دچار مشکلات عدیده شده اند.

نماینده ولی فقیه در مازندران با بیان اینکه مردم باید امنیت را قدر بدانند، تصریح کرد: در جامعه هر فعالیت دینی، اجتماعی و علمی انجام می شود در گرو امنیت است و همه خادمین جمهوری اسلامی که امنیت کشور را تامین می کنند از ثواب فعالیت های نیک جامعه بهره مند هستند.

وی با بیان اینکه مسلمان نباید سوءظن و بدگمان باشد، افزود: اسلام به امنیت فکر و سلامت افکار جامعه اهمیت قائل است.

طبرسی نعمت ایمان را یک عامل خودکنترلی افراد جامعه دانست و اظهار کرد: پلیس از جایگاه معنوی برخوردار است و باید امنیت پایدار را حفظ و بر اساس مهر و عطوفت با مردم رفتار کنند.

وی با تاکید بر اینکه پلیس باید مراتب برخورد را رعایت کند، افزود: اگر شخصی با یک تذکر هدایت می‌شود پلیس نباید برخورد شدید با آن داشته باشد و همیشه برخورد سخت در مرحله آخر است.

نماینده ولی فقیه در مازندران رفتار مناسب با ناهنجاری ها را به پلیس متذکر شد و گفت: اگر خاطی را می شود با یک توصیه شرمنده کرد و او را از عملش پشیمان کرد، برخورد شدید در چنین مواردی کاری اشتباه و غیر اخلاقی است.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو